Wpis z mikrobloga

już nie można patrzeć na ten wasz ból dupy i spam o wymaganiach kobiet. Nie nasza wina, że nikt normalny nie chce toksycznego partnera. Mamy tutaj tysiące wykopków, którzy nie są waszymi wysnionymi chadami,a mają normalne, fajne życie i dziewczyny
#logikarozowychpaskow #heheszki #humorobrazkowy #takaprawda
Pobierz K.....x - już nie można patrzeć na ten wasz ból dupy i spam o wymaganiach kobiet. Nie...
źródło: comment_1593170137AaDUSBZpoo3a9Bzq67tdRO.jpg
  • 154
@Kowixx: To nie była pochwała dla ciebie. Dla mnie jesteś lustrzanym odbiciem swoich wykopowych przeciwników. Ale przynajmniej wprowadzasz jakiś powiew świeżości, bo za dużo się tu namnożyło tych npców przez ostatnie kilka lat.
To Ty #!$%@?.


@dymitrop: Sam #!$%@?. Nie było cię tam, nie widziałeś, a już stworzyłeś swoja własną wersję rzeczywistości.

Z wyglądu to właśnie byli poniżej mirka z wykopu!!! Chciałam dać im szanse, bo początkowo wychodziło, że mają coś w głowie i ciekawe zainteresowania.
Niestety dosyć szybko wychodziło, ze to tylko ich ściemnianie i pozory.

A co do oszustwa: w co najmniej trzech przypadkach wydało się, że byli gotowi oszukać/okraść własną rodzinę.
@dymitrop: A kto powiedział, że tylko brzydale? Komentarze były o tym, że brzydcy nie dostają szansy. Ja udowadniam, że brzydki nie znaczy miły/dobry/opiekuńczy/czy co tam chcesz.
Jak ktoś nie posiada żadnych zalet, to czym on chce kogoś przyciągnąć?

Jak trafiłam na bardzo przystojnego, ale toksyka (o dziwo sam o mnie zabiegał) to również szybciuteńko się zmyłam.
Komentarze były o tym, że brzydcy nie dostają szansy. Ja udowadniam, że brzydki nie znaczy miły/dobry/opiekuńczy/czy co tam chcesz.


@Blinkenstein: Manipulujesz.
To oczywiste, że jeśli ktoś jest brzydki, to niekoniecznie musi być miły. Pisałaś, że dałaś szansę kilku brzydkim typom, ale okazało sie, że mieli niefajny charakter. A ja wątpię czy tak naprawdę w ogóle im tą szansę dałaś :) I twierdzę, że ostatecznie zaczęłaś im przypisywać brzydki charakter, bo nie
@dymitrop: Ci fajni brzydcy zapewne byli zajęci. A ja za zajętych się nie biorę, niezależnie od ich wyglądu.

Jak ktoś jest oszustem, gotowym zaszkodzić swojej własnej rodzinie, to nie wiem skąd miałby mieć dobry charakter. Chyba, że sam się zaliczasz do osób gotowych oszukać swoich np. rodziców, to wtedy rozumiem, że taka postawa nie jest dla ciebie przeszkodą.

Nic sobie nie wmawiałam - przecież sama sobie mogę wprost powiedzieć, że ktoś
Ci fajni brzydcy zapewne byli zajęci. A ja za zajętych się nie biorę, niezależnie od ich wyglądu.


@Blinkenstein: Taaa, na pewno xDDD albo nikt ich nie chce,bo - uwaga - są po prostu nieatrakcyjni, tyle

Jak ktoś jest oszustem, gotowym zaszkodzić swojej własnej rodzinie, to nie wiem skąd miałby mieć dobry charakter. Chyba, że sam się zaliczasz do osób gotowych oszukać swoich np. rodziców, to wtedy rozumiem, że taka postawa nie
@dymitrop: Idź się leczyć ze swoimi urojeniami. Wymyślasz nie wiadomo skąd, że wg. mnie wygląd się nie liczy, kiedy ja wprost piszę, że to atut, którego brzydale nie posiadają.

Jak ktoś nie posiada żadnych zalet, to czym on chce kogoś przyciągnąć?


Społeczne oczekiwania to chyba ty chcesz spełniać. Pierwszy raz słyszę/czytam żeby moje wybory miały spełniać oczekiwania społeczne.
Trzeba mieć naprawdę niską samoocenę, aby podporządkowywać swoje życie zupełnie obcym osobom. Ale
Idź się leczyć ze swoimi urojeniami. Wymyślasz nie wiadomo skąd, że wg. mnie wygląd się nie liczy, kiedy ja wprost piszę, że to atut, którego brzydale nie posiadają.


@Blinkenstein: Nic takiego wcześniej nie napisałaś XDD
Społeczne oczekiwania to chyba ty chcesz spełniać. Pierwszy raz słyszę/czytam żeby moje wybory miały spełniać oczekiwania społeczne.

Trzeba mieć naprawdę niską samoocenę, aby podporządkowywać swoje życie zupełnie obcym osobom. Ale sadząc po twoim tekście to sam nadawałbyś się na niewolnika - przejmować się krzywym spojrzeniem jakiegoś randoma?

Oj posłuszny byłby z ciebie chłop pańszczyźniany.

Niektórzy są bardziej samodzielni i nie muszą koniecznie podążać za tłumem.


@Blinkenstein: skąd te wnioski? Na podstawie
@Kowixx: Oj tak. Jest taki jeden, nowywinternetach (taki ma nick). Narzeka na kobiety, płacze, a jaka jest prawda? Jest bezdomny (nawet się przyznał na wykopie), rodzina go wyrzuciła, ma problemy emocjonalne, jest impulsywny, w szpitalu podejrzewali u niego zaburzenia osobowości, lubił wypić. Ale niee, dlaczego te głupie kobiety go nie chcą, jak on taki romantyk jest.