Wpis z mikrobloga

@PiotrDab: lubię atencję, jak to baba xd
@wyk0pek95: może być tak jak mówisz, ja to widzę jeszcze inaczej - wrzucając mema miałam na myśli dokładnie to co jest tam napisane - że bycie miłym i inteligentnym to zalety, cechy pozytywne, kobiety je lubia (mężczyźni z resztą też). No bo kto lubi głupich buraków?

Ale nikt nie daje GWARANCJI że to wystarczy o czym lubią "zapomnieć" tacy jak @
  • Odpowiedz
@wyk0pek95: A ja się nie zgodzę. Miły dla dziewczyny, niemiły dla innych - sygnał jasny jak słońce, że koleś jest zakłamaną szują i udaje dobry charakter w wiadomym celu. Bycie stanowczym i bycie miłym się nie wykluczają. Miły facet to taki, który w nowe relacje z innymi ludźmi wchodzi bez żadnych uprzedzeń. A to wymaga pewności siebie, bo musisz komuś zaufać, że jego intencje są tak samo dobre jak twoje.
  • Odpowiedz
@Candy51: A ile razy można powtarzać, że my jesteśmy niezwykłymi zwierzętami, bo potrafimy myśleć i podejmować decyzje samodzielnie? Mnie to przeraża, że według was najważniejsze kryterium doboru partnera to atrakcyjność pod względem seksualnym. No zgroza, jak można tak upraszczać człowieczeństwo. O potwierdzeniu naukowym proszę mi nie pieprzyć, bo ja jestem biolog i już widzę, jak nie rozumiecie czym jest ewolucja i dobór naturalny.
  • Odpowiedz
@wyk0pek95: A czy to naprawdę jest fakt? Patusy miały dziewczyny patusiary. Pozostali nimi gardzili. Chyba, że już absolutnie nie ma żadnych wymagań i patusiara może być.
  • Odpowiedz
@konskie-dymanko: załóż Tindera i ćwicz. Jak masz dobre pióro to wyrwiesz chętna. Ja potrafilem tak podniecić opowieścią dziewczynę że następnego dnia wpakowała mi się siłą do mieszkania. Nie obchodziła ją praca, zainteresowania
  • Odpowiedz
"r00chańsko"? Właśnie dlatego absolutnie nikt was nie szanuje i wam nie współczuje, bo wypowiadacie się w sposób, jakby wasze problemy życiowe mogła rozwiązać lalka z sex-shopu. To już nawet chyba chwilówkę warto na to wziąć.


@light1: czyli chcesz mi powiedzieć, że jesli na portalu internetowym nie używałbym sformułowania r00chańsko, ale np uprawiać sex, to już bym miał stado loszek ? XDDDD Nie mówiąc o tym, że napisał to dla beki
  • Odpowiedz
Guzik. Sama kilkakrotnie początkowo chciałam dawać szansę tym mniej urodziwym. Problem w tym, że dosyć szybko wychodziło, że ich charaktery były jeszcze mniej atrakcyjne niż ich wygląd.


@Blinkenstein: To Ty #!$%@?. Wmawiasz, że dawałaś szansę "mniej urodziwym", żeby wyjść na jakąś łaskawą matkę teresę, a w dodatku mogę się założyć, że mężczyźni których nazywasz mniej urodziwymi, to seksualne bestie w porównaniu do przeciętnego przegrywa. Dodatkowo - https://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_aureoli_(psychologia)
Przypisujesz brzydkim brzydkie
  • Odpowiedz
@dymitrop: Typie, o czym ty piszesz do niej? Matkę teresę? XD Już pisałem o tym, że ludzie to nie są prymitywne zwierzęta i potrafimy podejmować racjonalne decyzje. Dziewczyna jasno napisała, że dawała szansę "mniej urodziwym", bo pewnie mieli inne cechy wskazujące na to, że można z nimi spróbować zbudować jakąś relację. To co mówisz jest po prostu obrzydliwe, bo stawiasz znak równości między związkiem a seksem. To jest dla ciebie
  • Odpowiedz
To co mówisz jest po prostu obrzydliwe, bo stawiasz znak równości między związkiem a seksem. To jest dla ciebie to samo.


@light1: Nie, nie jest to samo. Nieuważnie czytasz albo ja wyraziłem się nieprecyzyjnie. Ja uważam, że pociąg seksualny jest czymś koniecznym do tworzenia związku. Oprócz tego są potrzebne inne rzeczy. Jest to warunek konieczny, ale nie wystarczający ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziewczyna pisze o randkowaniu,
  • Odpowiedz