Wpis z mikrobloga

już nie można patrzeć na ten wasz ból dupy i spam o wymaganiach kobiet.


@Kowixx: Wystarczy #!$%@?ć dwa tagi na czarno i już nie ma żadnych płaczy, bo skupisko wykopowych przegrywów nie wychodzi poza ich obręb.

Poza tym nie ma co tego tłumaczyć, bo każdy normalny jest tego świadom. Jak ktoś myśli, że "miły i inteligentny" jest jednoznaczne z socjalnie upośledzonym przegrywem, który czyta książki i gra w gierki, to
  • Odpowiedz
@Kowixx: Bawi mnie, że zaraz ktoś wstawi jakąś konwersację z dziewczyną, która napisała, że poniżej 185 się nie umawia i będzie jak w tym memie z wahadłem( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, że sprawa jest prosta i nie potrzebnie ludzie to komplikują i wymyślają jakieś teorie. Wygląd jest najważniejszy, nawet będąc okropnym człowiekiem będzie się mieć powodzenie jeśli się jest ładnym. Za charakter i inteligencję nie wchodzi
  • Odpowiedz
@baobabtoudi: Jeśli chodzi o tego mema, przecież robicie dokładnie to samo xD Kierujecie się wyglądem i chcecie, żeby zalety danej partnerki z nim współgrały. Nie ma w tym nic dziwnego, wygląd jest ważny, ale faceci na wykopie serio mają jakiś problem z tym, że kobiety chcą partnera, który będzie im się podobał. Na stosie byście palili kobiety, które odrzucają tych miłych i spokojnych, bo wyglądem im nie odpowiadają, chociaż dosłownie
  • Odpowiedz
dosłownie każdy facet, który sam się siebie określał jako „miły i spokojny” był creepem, kimś z kim się nie chce przebywać zbyt długo.”


@JaniceIsNotFromHere: Otóż to. Kiedyś się wdałam w dyskusje z takim. Napisałam mu, że skoro zarabia 15k to mógłby teraz robić tyle fajnych rzeczy zamiast użalać się na wypoku i zostałam nazwana Karyną z żabki, która straci prace prze koronawirusa i zacznie zarabiać dupą xD potem jeszcze dodał,
  • Odpowiedz
@Kowixx: I tak cię zjadą, nie przegadasz. Ja szczerze mówiąc sporo winy bym zwalał na szukanie dziewczyny na portalach randkowych przez ludzi, którzy wstydzą zagadać się do dziewczyny na żywo. Sam jestem raczej przeciętny, na takim tinderze miałem może z 5 matchy przez pół roku. Gdyby nie to, że na żywo raczej problemów z kobietami nie miałem to bym też się pewnie załamał i twierdził hurr durr księżniczki chcą tylko
  • Odpowiedz
@Kowixx: oni się tutaj nawzajem nakręcają w tym swoim #!$%@?. Ja się cieszę że za moich czasów nie było wykopu bo jeszcze bym wpadł w sidła przegrywow i uwierzył w te ich teorie.
  • Odpowiedz
@daniel700: Każdy
Powtarzam
K A Ż D Y
To nie jest generalizacja, nie nie, absolutnie
Wszyscy ludzie co żyli na ziemi, żyją i żyć będą wiedzą jakie są polskie kobiety. Bo wykopek sprawdził i wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kowixx: Tak, dziewczyny lubią miłych i inteligentnych ale samo bycie miłym i inteligentnym nie sprawi że facet będzie miał powodzenie u różowych. Trzeba być jeszcze przystojnym i wysokim, tego nie da się nadrobić charakterem, nic nie jest w stanie sprawić że dziewczyna przymknie oko na wygląd.
  • Odpowiedz