Wpis z mikrobloga

@muzyczek: o tak wielki prestiż bo twojego penisa widzieli rodzice, dziewczyna i 2 lekarzy, bo jakby do tego doszło jeszcze 2 otyłych Niemców to nagle rodzina traci honor 3 pokolenia wstecz xD.
Jakby ktoś rozpoznał to też co za problem? Nagrywanie jest złe, ale oglądanie już ok? Chyba że "kolega" mu powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też już to widzę "no proszę pani, ma pani najlepsze kwalifikacje
@hell_awaits: no niby okej ale nadal niezbyt kumam czym tu od razu gardzić? typy wydają swój hajs, nikogo nie krzywdzą, mnie to w żaden sposób nie dotyczy, niech sobie ludzie robią co chcą i #!$%@? mi do tego, nie?
@muzyczek: https://www.wykop.pl/link/5550281/riot-zwolnil-swojego-pracownika-krytykujacego-george-a-floyda/

Tutaj był taki przypadek, tylko że pewnie miał gdzieś w profilu że jest pracownikiem riotu, wypowiedział w się w głośnej sprawie, na portalu częściej odwiedzanym niż Chaturbate i dużo ludzi złapało ból dupy. A jak taka pani Ania z księgowości podczas streamów nie zostawia na krześle bluzy z nazwą firmy na plecach, to nikt nie będzie jej stalkował i nawoływał ludzi żeby nie kupowali w firmie X, bo tam
no niby okej ale nadal niezbyt kumam czym tu od razu gardzić? typy wydają swój hajs, nikogo nie krzywdzą, mnie to w żaden sposób nie dotyczy, niech sobie ludzie robią co chcą i #!$%@? mi do tego, nie?


@pap123: Tak samo jak oni mają prawo to robić, tak samo ja mam prawo oceniać to za szkodliwe dla ich samych i dla mężczyzn ogólnie.

Szczególnie, że najczęściej ci sami goście nazywają innych
po prostu większość ludzi w dzisiejszych nie ma honoru, nie obchodzi ich coś takiego jak prestiż czy dbanie o dobre imię. Pieniądze zaślepiają oczy ludziom, przecież lepiej wypinać dupę w internecie ze swoją twarzą niż podnieść kwalifikacje i coś znaczyć.


@muzyczek: No, #!$%@? u Helmuta w magazynie to dopiero prestiż xD wiadomo, powinna się przebranżowić na programiste 15k, życie jest takie proste xD
@muzyczek wyleciał bo był homofobem i atakował wszystkich. Nie za wpis na FB xD z dolkiem sprawa zależy za co go zawinęli wiele osób od razu myśli narko lub kradzież czyli albo będzie łaził naćpany albo będzie kradł więc out. A z tymi piosenkami to jakieś korpo musiało być, a on jakimś słabym spec inaczej nikt nawet by nie zwrócił uwagi.