Wpis z mikrobloga

@panKrzysztofKrawczyk: Jeżeli dla ciebie sprzedaż swojej seksualności za pieniądze to nie #!$%@? to nie mamy o czym rozmawiać. Każdy przydatny społecznie człowiek musi wypracować jakąś wartość dla społeczeństwa swoim czasem i pracą. Otrzymuje za to pieniądze. Te pieniądze później wymienia za inne wartości wypracowane przez innych ludzi. Seksualność za kasę to pójście drogą najłatwiejsza, i gdyby każdy człowiek poszedł taką drogą cywilizacja by nie przetrwała.
@muzyczek: Tylko wszyscy podpisywali się pod tym swoim imieniem i nazwiskiem lub popełniali przestępstwa. Bycie #!$%@?ą nie jest przestępstwem i żadna się nie podpisuje imieniem i nazwiskiem tylko ksywką typu NiegrzecznaKarolina2000, więc to nie jest konto reprezentujące jej osobę. A co do typa od niestosownych treści; jeśli nie potrafi ograniczyć dostępu do swoich treści nieznajomym, to taka jest cena za nieumiejętne posługiwanie się Internetem.
@syst3m_cr4sh3r: i jeszcze z Poznania ten urwiszon... Ehhh, a myślałem, że w spoko mieście mieszkam. No nic, urwiszon jest, białorycerzyk jest, zero problemu jest... Co ciekawe i ja i moja dziewczyna też możemy sobie pozwolić na szampon za kilkadziesiąt złotych i ani ja ani ona nie świecimy dupskiem po internetach xD noo faakt jesteśmy zmęczeni... a może po prostu nie jesteśmy leniwymi zerami xD
@damianooo5: o #!$%@?, ale poplynales...

Chodzi o to, że laska się #!$%@? twierdząc że tego nie robi. Jeżeli dla ciebie sprzedaż swojej seksualności za pieniądze to nie #!$%@? to nie mamy o czym rozmawiać.


No wiec stwierdzasz, ze laska zaprzecza wrzucaniu swoich zdjec do internetu. A jesli spojrzysz na te screeny raz jeszcze, to ona potwierdza, ze to robi i twierdzi, ze jej rodzina nawet o tym wie. BA! Pierwsza wrzuca
@Mastahbabuni: Ten szampon to było dla mnie osiągnięcie, bo jak po paru latach fizycznego #!$%@? w NoRmALnEj PraCy miałam wybór między szamponem za 20 zł a zjedzeniem obiadu, to wolę szampon za dychę i obiad, a teraz mogę #!$%@?ć na szampon 60 zł bez zastanawiania się. Dla mnie to jest już duży przeskok w życiu, elo. xD
zrozumiałem to już dawno, po prostu większość ludzi w dzisiejszych nie ma honoru, nie obchodzi ich coś takiego jak prestiż czy dbanie o dobre imię. Pieniądze zaślepiają oczy ludziom, przecież lepiej wypinać dupę w internecie ze swoją twarzą niż podnieść kwalifikacje i coś znaczyć.


@muzyczek PRESTIŻ I HONOR XD
Jakich to ludzie kretynizmów nie wymyślą, by dorobić filozofię do tyrania 8h dziennie za grosze XD