Wpis z mikrobloga

@aret: to będzie Twoje zadanie jako ojca, aby wskoczyć trochę wyżej na poziomach intelektu i jej wytłumaczyć jakie konsekwencje to może nieść. Jak powiesz, że to złe i #!$%@? to pół mirko będzie potem fapać xD
  • Odpowiedz
Nie muszę niszczyć swojego wizerunku

@muzyczek jak dla mnie jesteś zwyczajnie niewolnikiem czegoś co nazywasz swoim wizerunkiem. Tak jak ludzie są niewolnikami swojej religii.

Ciekawe jest też to jak podkreślasz ciągle kwestie zarobków z twoim wizerunkiem związanych. I smutne zarazem jest, że są one właśnie od wizerunku zależne w takim razie.
  • Odpowiedz
@muzyczek: Czemu wy wszyscy w ogóle zakładacie, że ja chcę zostać CZYIMŚ pracownikiem? Sama sobie sterem, żeglarzem, okrętem. Jest dużo opcji które mam przed sobą, jak odłożę trochę mojego dziwkarskiego hajsu. Do trzydziestki mam jeszcze parę lat życia. Zresztą, nigdy nawet nie planowałam żyć długo. Mój wizerunek i tak jest zszargany strasznie, od ósmego roku życia byłam konkretnie nękana, a #!$%@?ą jestem dopiero od niedawna. I dopiero od niedawna ludzie,
  • Odpowiedz
@panKrzysztofKrawczyk: ale ona jest #!$%@? która sprzedaje swoje ciało za pieniądze.

Chce sie spytac jak Ty bys sie czul, gdyby ludzie pisali o twojej corce, ze jest #!$%@?, ze sie szmaci i powinna byc potepiana na kazdym kroku

Sam bym ją tak nazywał bo nie tak bym ją wychował.
  • Odpowiedz
ale z czym masz problem mizoginie? Że laska pokazuje swoje ciało za hajs?


@Oude_Geuze: dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe jakby ktoś oglądał twoją matkę albo żonę czy by ci było do śmiechu? Może i powiedz jak można łatwo zarobić?
  • Odpowiedz