Wpis z mikrobloga

sorry, ale ja nie w temacie. Czy ludzie #!$%@? sie do laski, ze znalazla sposob na zarabianie na jeleniach? Co nastepne? Palenie na stosach przydroznych prostytutek? Ludzie to nie maja co robic w domu...

@panKrzysztofKrawczyk: jeszcze nie dawno bycie kurtyzana było obciachem i hańba dla rodziny A dziś to sposób na życie i jeszcze się tym chwala i nie widzą nic w tym złego. Quo vadis świecie?
Ja jako facet
  • Odpowiedz
No to sobie nie bierz takiej żony, gdzie problem?

@karalei: No no gdyby to było takie proste. No i kobiety wcale nie ukrywają swojej przeszłości gdy skończą 30 lat i uroda przemija i czas znalesc frajera. Wcale a wcale.
  • Odpowiedz
@Gigamesh: FunFact, spermiarzy się praktycznie nie da doić, bo ich nie stać. Większość klientów to typy 30+, często żonaci albo zajęci w dowolny inny sposób, szybka gadka "co dajesz", "za ile", "ok", wlatuje przelew i lecimy, szybka akcja i idą jeść kolację z żoną i gówniakiem xD Spermiarze są od nabijania followów i dawania lajków.
  • Odpowiedz
jeszcze się tym chwala i nie widzą nic w tym złego.


@aret: to powiedz mi co TOBIE OSOBIŚCIE ZŁEGO zrobiła ta dziewczyna. Słucham ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież ona nie zmusza twojej córki do pójścia w jej ślady - to tylko od Ciebie zależy na jaką osobę wychowasz swoją córkę i czy będzie "kobieco
  • Odpowiedz
Jeżeli dla ciebie sprzedaż swojej seksualności za pieniądze to nie #!$%@? to nie mamy o czym rozmawiać. Każdy przydatny społecznie człowiek musi wypracować jakąś wartość dla społeczeństwa swoim czasem i pracą. Otrzymuje za to pieniądze. Te pieniądze później wymienia za inne wartości wypracowane przez innych ludzi. Seksualność za kasę to pójście drogą najłatwiejsza, i gdyby każdy człowiek poszedł taką drogą cywilizacja by nie przetrwała.


@damianooo5: Dlaczego uważasz, że zaspokajanie czyiś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@syst3m_cr4sh3r: problem bedzie jak się stanie brzydka, stara albo pokaże chłopaka, wtedy może być uderzenie z nieba w ziemię jak się okaże że pieniądze nie rosną na spermiarzach i trzeba obniżyć warunki życia i pójść do pracy, a w CV nic nie ma.

I tak bardziej gardze spermiarzami co za to płacą.
  • Odpowiedz
to powiedz mi co TOBIE OSOBIŚCIE ZŁEGO zrobiła ta dziewczyna.

@panKrzysztofKrawczyk: Ta laska nic mi nie zrobiła jednak brak jakiegokolwiek potępienia takich czynów może spowodować, że moja córka gdy to zobaczy będzie brała to jako przykład i autorytet bo takie fajne, modne i jest kasa A to zwykle #!$%@? jest i powinno być potępiane na każdym kroku.

to tylko od Ciebie zależy na jaką osobę wychowasz swoją córkę i czy
  • Odpowiedz
jedni próbują zmienić swój los, starają się, uczą się, ciężko pracują i stają się ludźmi poważanymi czy potrzebnymi innym wtedy zarabiają dobre pieniądze, mają prestiż, są szanowani.


@muzyczek: I to wszystko po to by spełnić wydumane ideologie i wymagania społeczne? pff, daj spokój. Lepiej żyć lekko i przyjemnie, po to jest życie, jak ktoś chce je całe przepracować to powodzenia, niech nie przeszkadza tym co wolą inaczej.

Ale w twoich
  • Odpowiedz
@aret: nie chce Tobie tego zyczyc, aby Twoja corka obrala taka droge, bo nie o to mi chodzi, ale chcialbym, zebys zrozumial, ze jest to tez czyjas corka. Chce sie spytac jak Ty bys sie czul, gdyby ludzie pisali o twojej corce, ze jest #!$%@?, ze sie szmaci i powinna byc potepiana na kazdym kroku. Uwazasz to za najlepszy sposob na naklonienie takiej osoby do zaprzestania dzialalnosci? Bo moim zdaniem
  • Odpowiedz