Wpis z mikrobloga

via Android
  • 364
@1pikoFarad Homofobia (od: homoseksualizm i fobia) – negatywne postawy i uczucia wobec homoseksualizmu lub osób postrzeganych jako lesbijki lub geje. Jest definiowana jako pogarda, uprzedzenia, niechęć, wstręt, nienawiść lub antypatia, może być oparta na irracjonalnym lęku, często wiąże się z przekonaniami religijnymi oraz może skutkować dyskryminacją[lub prześladowaniem
via Android
  • 202
@1pikoFarad tak już na marginesie, jeśli twój lęk/niechęć jak to określasz może się przerodzić w agresję, to poważnie bym się nad sobą zastanowiła. Jeśli osoba homoseksualna wychowuje się w srodowisku, rodzinie, kraju, w którym występuje bardzo silna niechęć do osób o innej orientacji seksualnej niż powszechnie akceptowana, to bardzo, ale to bardzo prawdopodobne iż w dorosłym życiu nie będzie potrafiła zaakceptować swojej seksualności, będzie mieć problemy psychiczne, miłosne, a co w tym
via Android
  • 143
Ja już od prawie czterech lat mieszkam w UK, także dzięki za radę, już jej posłuchałam :) nie wiem jednak nadal co to ma do rzeczy, ja się na nic nie skarżyłam w tej rozmowie?

Tylko dorośli geje seksualizuja dzieciaki


Mozesz to jakoś rozwinąć? Bo nie widzę tutaj kontekstu, mówisz tak serio ogólnie czy w jakimś konkretnym przypadku?

@szzzzzz: poza tym twoje pierwsze zdanie i co nad czym się zastanawiać? Czy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@szzzzzz: obrzydzacie mnie , dobrze że jesteś w uk, bo jak ja wrócę do Polski to obiecuje Ci ze homoaktywisci nie będą mieć ze mną łatwego zycia( ͡º ͜ʖ͡º) już się zastanowiłem nad sobą i wymyśliłem że nie będę walczył z niechęcią jaka mam od urodzenia, coś jak alergia, albo niebieskie oczy. Tak jest i już. Przez chwilę myślałem o samobójstwie. Jak to tak, ja homofobem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@szzzzzz: a jesteś dziewczyną? XD to dużo tłumaczy, nie jestem pedziem, i tak geje seksualizuja dzieci, ale siebie przede wszystkim. Jak można pisać o sobie 'gej' zapominając że jest się człowiekiem?

https://www.polskieradio24.pl/5/1223/Artykul/2327925,Skladali-propozycje-seksualne-14latkowi-na-forum-internetowym-LGBTQ-40-mezczyznom-zablokowano-konto

Proponuję się także tym LGBT lepiej zorganizować, bo jedyne co wnosicie do społeczeństwa tonobrzydzenie i wkirwianie ludzi. Może jakaś zbiórka świąteczna? Szanujcie hetero to zaczną i was szanować, niestety jako mniejszość to wy musicie wyciągnąć rękę. A na razie
Pedały na wykopie obrażają każda wartość, rodzinę z obrzydzają. Mnie już to obrzydziloz trochę obrzydziło, że aż się zaczalen zastanawiać i wiesz co? Zamiast wzbudzić sympatie wzbudzają #!$%@?. LGBT walczy ze wszystkim do czego ja jestem orzyzwyczajony. Tylko dorośli geje seksualizuja dzieciaki.


@1pikoFarad: #!$%@? gościu co ty dajesz xD przestań czerpać wiedzę o świecie z wykopu.

Geje mają utrudnione oddawanie krwi, bo jest stygmatyzacja przez zakażenie wirusem HIV. Dlatego żadna organizacja