Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@humrer: na tych paradach siana jest lewicowa propaganda między innymi na temat urojonej homofobii w Polsce. Chodzą tam ludzie oderwani od rzeczywistości, którzy w głowie mają tylko destrukcję. Jak lewacka propaganda wchodzi w życie chyba nie muszę podawać przykładów, wystarczy spojrzeć na USA.
  • Odpowiedz
@HCMS1k: Czyli zamiast stosować definicję do przypisania opisywanego nią określenia do zjawiska, modyfikuje się definicję tak, żeby móc ją przypisać do tego, do kogo się chce.
Bardzo podoba mi się to, jak lewicowyc fanatycznie próbują manipulować pojęciami, tak jakby nazwanie czegoś określeniem rodzącym negatywne skojarzenia było samo w sobie wystarczające. Dobrze do podsumowuje brodzikowy, przedszkolny stan waszej umysłowości.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@humrer: I nie ma to żadnego związku z nienawiścią do gejów i lesbijek. Wiadomo że byli są i będą i niech sobie żyją spokojnie. Problemem jest ideologia lgbt siejąca nienawiść, destrukcję i rasizm. Jeszcze raz podaję jako przykład USA jak bardzo to eskalowało.
  • Odpowiedz
  • 2
@bh933901 Ja nie jestem lewakiem tylko psychologiem, przeczytaj definicje w słowniku pojęć psychologicznych a nie na wikipedii () Ty skupiłeś sie na niechęci, a ja zwróciłem uwagę że w fobii chodzi o irracjonalny lęk a nie niechęć. Atakujesz mnie podczas gdy mój komentarz nie miał wydźwięku ani negatywnego ani pozytywnego
  • Odpowiedz
z punktu widzenia ewolucyjnego homofobia jest bardzo racjonalna bo człowiek ma się rozmnażać i żyć. dlatego "homofobia" nie jest fobią tylko uzasadnionym mechanizmem zgodnym z naturą który mamy automatycznie wgrany w mózg


@Daleth2202: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz