Wpis z mikrobloga

@Rayan564: najgorsze że jak dzieci widzą te parady to się mnie pytają "tato a ci panowie czemu chodzą w sukienkach?"

A ja nie wiem co mam odpowiedzieć więc mówię że no to taka starodawna sekta co wierzy w rezurekcję, zamianę wody w wino i inne magiczne sztuczki.
Mówię mu także że lepiej z nimi nie fikać bo kiedyś zmietli konkurencję wiedźm przez spalenie ich na sztosie ale ogólnie to są pokojowi
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

i zaorałeś takiego bajta


@meldred: To znaczy ja raczej chciałem pokazać, że OPa i plusujący to osoby ksenofobiczne, nietolerancyjne, przaśne, zaściankowe oraz ostatnie modne słowo to rasistowskie bo mamy tu do czynienie z rasizmem kulturowym.

Do tego należy podkreślić, że parady LGBT RTV AGD odbywają się w kraju o którym się mówi, że jest katolicki ale zapewniam was, że procesja BC by się nie odbyła w kraju lewicowym. Hipokryci i tyle.
najgorsze że jak dzieci widzą te parady to się mnie pytają "tato a ci panowie czemu chodzą w sukienkach?"


A jak odzie parada i mają plastikowe penisy to pytają się? A jak idzie trans czy inna z pierdyliarda płci to się pytają?
A jak idzie muzułmanin czy inny bo w wielu krajach podobny ubiór jest popularny to co im mówisz, kosmici?
Naprawdę kiedy Polska od ponad 1000 lat jest ściśle powiązana z