Wpis z mikrobloga

Prezydent mojego państwa stwierdził wprost, że mnie nie chce. Zazdroszczę Wam #konfederacja że jesteście dumni z Polski - ja nie potrafię. Polska mnie odrzuca, mówi mi, że nie mieszczę się w jej standardach, że z osobą, którą kocham i mieszkam nie tworzę prawdziwej rodziny. Że staram się wypaczać jej obraz, chociaż to nie prawda, bo nie chce ingerować w konserwatywny model rodziny, chce tylko dodać do niej podpunkt, że może być nią osoba tej samej płci.
Zazdroszczę wam czucia się w kraju jak w domu, ja się tu czuje obcy, chociaż jestesm Polakiem z dziada pradziada, chociaż pracuje tu i płace podatki od 18 roku życia, to jestem wyobcowany.

#neuropa #homoseksualizm #lgbt #teczowepaski
  • 316
@mistellaire:
1 i 3. Żądanie indoktrynacji dzieci, szanowania 1488 płci pod groźbą więzienia i tak dalej
2. Ale przecież jestem - mówiłem, jestem bi. Należę również do innych mniejszości - do mniejszości studentów (kilka procent społeczeństwa), mniejszości posiadaczy telefonu marki myPhone, mniejszości posiadaczy okularów, mniejszości śpiących nago i tak dalej. No i co z tego?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@EvilToy: #!$%@? jak ty bredzisz to się w pale nie mieściła. Jestem z #rozowypasek mamy 4 letnią córkę, mieszkanie w hipotece, żyjemy jak małżeństwo, ubezpieczenia wspólne, dostępy do kont, informacji o stanie zdrowia itd. Itp. I uwaga! nie mamy ani ślubu ani jakiegoś związku partnerskiego podbitego w urzędzie. Po co ci to? Kredyt weź i niech ci partner podżyruje w czym masz kłopot?
@EvilToy: Ja nie mówię o Tobie tylko zwracam uwagą na fakt obiektywny że w waszym środowisku jest dużo więcej różnych dewiantów, pedofili niż w innych. Np księża pedofile są głównie homoseksualni. Ja chętnie bym polegał na nauce gdyby nie jej cenzurowanie, jak profesora genetyki noblistę który powiedział głośno to co oczywiste - że rasa czarna jest średnio mniej inteligentna od białej, tak jak biała od żółtej. Gdyby badania były nieobarczone poprawnością
@EvilToy: Ja jestem tolerancyjny wobec wszelkich upodobań i nie zamierzam nigdy nikogo za to oceniać. Natomiast pragnę zaznaczyć, że manifestacja swoich preferencji seksualnych na publicznych protestach czy w jakiś innych formach ulicznych mnie zwyczajnie drażni, ponieważ nie przypominam sobie aby heteroseksualiści brali udział w takich wydarzeniach. W takich wypadkach bardzo tracicie w moich oczach jako grupa w społeczeństwie ponieważ nie potraficie uszanować, że ktoś w tym czasie chciałby sobie pospacerować czy