Wpis z mikrobloga

Prezydent mojego państwa stwierdził wprost, że mnie nie chce. Zazdroszczę Wam #konfederacja że jesteście dumni z Polski - ja nie potrafię. Polska mnie odrzuca, mówi mi, że nie mieszczę się w jej standardach, że z osobą, którą kocham i mieszkam nie tworzę prawdziwej rodziny. Że staram się wypaczać jej obraz, chociaż to nie prawda, bo nie chce ingerować w konserwatywny model rodziny, chce tylko dodać do niej podpunkt, że może być nią osoba tej samej płci.
Zazdroszczę wam czucia się w kraju jak w domu, ja się tu czuje obcy, chociaż jestesm Polakiem z dziada pradziada, chociaż pracuje tu i płace podatki od 18 roku życia, to jestem wyobcowany.

#neuropa #homoseksualizm #lgbt #teczowepaski
  • 316
@Hermond:

w Polsce żyje miliony ludzi bez ślubu i conajmniej połowa cieszy się z tego stanu rzeczy a Ty narzekasz. Ciesz się chłopie


Prezydent o was nie mówi jako o wypaczeniu rodziny i nikt was nie wyzywa od obcej ideologii. Syty głodnego nie zrozumie
@EvilToy: Współczuje ci miras ze na codzien musisz zmagac sie z ignorancją i roznymi atakami.
Musze cie przeprosic, bo zaglosuje na konfederacje, bo ważne są dla mnie sprawy gospodarcze, a niestety innej partii nie ma, ktora ma wolnosciowy program gosp. Lecz jasno krytykuje i Bede ich krytykowal za podejscie m.in. do LGBT. jak widac - konserwatyzm czesto laczy sie z nienawiscią, niewiedzą i ogolną ciemnotą
Że staram się wypaczać jej obraz, chociaż to nie prawda, bo nie chce ingerować w konserwatywny model rodziny, chce tylko dodać do niej podpunkt, że może być nią osoba tej samej płci.


@EvilToy: Ale to już jest ingerencja. Druga sprawa, że nie widzę sensu dlaczego Ty jako osoba homoseksualna chciałbyś zawierać ślub ze swoim chłopakiem. Co Ci to da?

Ja ogólnie jestem za wolnością umów, więc w takim moim idealnym świecie
@MamByleJakiNick: ale dlaczego on ma wyjeżdżać? Polska do niego należy tak samo jak do ciebie i do mnie. Dlaczego nie może w swoim kraju czuć się jak normalny obywatel, tylko traktowany jest jak ktoś drugiej kategorii i de facto nie może korzystać z pełni praw obywatelskich tj. np wziąć ślubu z osobą, którą kocha?
@EvilToy: znam kilku gejów i nie szkodzą mi w ogóle...nawet są ok ale co mnie wkurza to to że niektórzy miziają się na ulicy to że urządzacie te chore parady gdzie wyglądacie po prostu głupio to że nie chce aby moje dziecko widząc to myślało że to jest jakieś modne...jeśli to się zmieni to nikt do Was nie bedzie miał pretensji ;) po za tym peace bro bo jeśli nie robisz
@Hermond: z niczym się godzić nie musi. Czy ty byś się pogodził z tym, że ktoś ogranicza twoje prawa w myśl jakiegoś bzdurnego wymysłu, że jak się kocha kogoś tej samej płci to jest "be", ale przeciwna to już jest super? Przecież to jawna kpina jest. To jest mówienie że deszcz pada, kiedy ktoś ci pluje gęstym w mordę...
@skoczowiak: wiesz, mnie wkurza że się młode parki nieraz za bardzo mizają na ulicy. Niezależnie od orientacji. A jeszcze bardziej mi przeszkadzają samochody antyaborcjonistycznych debili jeżdżące z megafonami po Warszawie i #!$%@?ące głupoty o pigułkach wczesnoporonnych. Albo te epatujące fałszywymi zdjęciami płodów pod Szpitalem Bielańskim. I jak bym miała dziecko to też bym nie chciała, żeby coś takiego oglądało. Ciekawe jak ty byś protestował, kiedy ktoś by ci wiecznie odmawiał prawa
@trevoz

Ale to już jest ingerencja. Druga sprawa, że nie widzę sensu dlaczego Ty jako osoba homoseksualna chciałbyś zawierać ślub ze swoim chłopakiem. Co Ci to da?


Syty głodnego nie zrozumie. Tutaj napisałem co mi to da:
https://www.wykop.pl/wpis/49988587/prezydent-mojego-panstwa-stwierdzil-wprost-ze-mnie/#comment-176971189

Sam fakt że jako heretyk pozwalasz albo nie pozwalasz na to żebym wziął ślub z drugą osobą która kocham jest trochę... wywyższaniem się?

Link nie działa daje zdjęcie
źródło: comment_1591902564BBMYpDmRoB3mhepnIsOUFL.jpg
@EvilToy: prawo powinno zagwarantować Wam równe prawa jeśli macie polski paszport. To samo z adopcja. Czy para nadaje sie do adopcji dziecka powinien decydować urzędnik, a nie gość w sejmie. Każdy przypadek jest indywidualny i trzeba go rozpatrzyć a nie zakazywać na starcie.
@Jcdx: nie rozmawiałem z Tobą, ale dobra. Wiele rzeczy mi się nie podoba ale trzeba się z tym pogodzić. Urodziliśmy się w takim kraju i w takim wieku a nie innym. Od kilku dni stoję w korkach bo rowerzyści "ukradli" pas ruchu. W miejscu w którym zawsze była droga a nigdy ścieżka rowerowa. Mam się wyprowadzić z kraju? Może powinienem porozkładać gwoździe na ścieżce rowerowej? Żyjemy w społeczeństwie i akceptujemy jego
@Ekspert_od_niczego: Nie przemawia to do mnie. Mamy jednolite kryterium, nie doskonałe, jakiś procent jednostek wybitnych może podejdzie super kreatywnie i rozwiąże inaczej jeśli to możliwe w ogóle - ale te jednostki zginą w tłumie przy dużej próbie. Ale nie sposób się nie zgodzić że testy IQ generalnie badają inteligencję, więc poddanie reprezentatywnej próby ludzi z wszystkich państw świata nie powinno stanowić problemu. I sorry ale wszelkie mapy według wszelkich kryteriów, badane
źródło: comment_1591903016JjbpYNhBW3N2mlZqQeL0gJ.jpg
@EvilToy: ty, to podziekuj lewicy i jakims dziwnym ludziom, dzieki ktorym ludzie maja takie zdanie
Jak wynajmowalem mieszkanie jako student to mualem taki epizod ze homos sie rypal w mieszkani obok i robil ekscesy, zwrocilem mu uwage ale mnie wyzwal i powiedzial zebym sie #!$%@? od jego zycia. Ale byl za glosny przy tym. Dostal #!$%@? chyba ze 3 razy ostatecznie od jakis sebiksow lokalsow i sie wyniosl gdzie indziej.

No
@EvilToy: Ja akurat jestem za tym, żeby państwo nie #!$%@?ło się w zwiazki w ogóle. Tylko po co przywołujesz konfederację, skoro ani PO, ani SLD, ani tym bardziej PiS nie wprowadził związków partnerskich?
Że staram się wypaczać jej obraz, chociaż to nie prawda, bo nie chce ingerować w konserwatywny model rodziny, chce tylko dodać do niej podpunkt, że może być nią osoba tej samej płci.

przepraszam, ale to zdanie ma tyle sensu ile "nie chcę ingerować w tradycyjne rozumienie kwadratu, chcę tylko, żeby koło też było uznawane za kwadrat"
@EvilToy: Wiesz co, w normalnym kraju (w którym ja chciałbym żyć) to moglibyście sobie podpisać z partnerem umowę cywilną, która by obowiązywała dokładnie tak samo jak małżeństwo. Moglibyście brać kredyty, odwiedzać się w szpitalu itp. Tak samo ja mógłbym żyć np. z trzema kobietami na raz a kto inny mógłby stwierdzić, że żyje z kotem - kot kredytu nie dostanie. Nie mniej z uwagi na naszą historię, tradycję i przetrwanie gatunku,
Polska mnie odrzuca


@EvilToy: Podziękuj agresywnym działaczom LGBT. Jeszcze kiedyś osoby homo były mi obojętne, jedna ze znajomych zmieniła nawet płeć i git, kibicowałem. Ale niestety propaganda i tolerancja wbijana pałką to najwyżej odwrotny skutek. Na koniec może być przykro, że dostało się osobom którym może się nie należało..
@EvilToy:
Standardy są z definicji po to aby odrzucać wszystko co ich nie spełnia. Wyobraź sobie jak działałby samochód w którym nie nakładałoby się ram akceptacji na parametry jego elementów ( np. maksymalna odchyłka wymiarów tłoków w silniku, czy wymiary kół ). Trzymanie się standardów jest konieczne do funkcjonowania wszelkich systemów, bo pozwalają określenie zakresu obowiązków, obciążeń i interakcji które mogą być powierzone elementom systemu.
Wysokie standardy z niską tolerancją #!$%@?ą
@EvilToy: Nie jest to ich ,głownym programem’ i wcale nie jest, lecz duza część (zwłaszcza narodowców) rzeczywiscie jests taka. Ale to jest fakt i dlatego przepraszam Cie Miras, ze na nich zaglosuje. Tak czy siak, z krytykowania i uswiadamiania nie zrezygnuje