Wpis z mikrobloga

Prezydent mojego państwa stwierdził wprost, że mnie nie chce. Zazdroszczę Wam #konfederacja że jesteście dumni z Polski - ja nie potrafię. Polska mnie odrzuca, mówi mi, że nie mieszczę się w jej standardach, że z osobą, którą kocham i mieszkam nie tworzę prawdziwej rodziny. Że staram się wypaczać jej obraz, chociaż to nie prawda, bo nie chce ingerować w konserwatywny model rodziny, chce tylko dodać do niej podpunkt, że może być nią osoba tej samej płci.
Zazdroszczę wam czucia się w kraju jak w domu, ja się tu czuje obcy, chociaż jestesm Polakiem z dziada pradziada, chociaż pracuje tu i płace podatki od 18 roku życia, to jestem wyobcowany.

#neuropa #homoseksualizm #lgbt #teczowepaski
  • 316
@dzik001: Możesz uzasadnić dlaczego ktoś miałby akceptować związki hetero? Bo homo to wszystko jasne, te same narządy, wszystko to samo, największa satysfakcja z długotrwałego związku. To czemu ja miałbym pozwolić na związki hetero. Dlaczego moralnie się to spina? Bo jak możesz ruchać coś innego od ciebie samego, to możesz ruchać kobietę, psa albo drzewo. Jak to uzasadnić, bo myślałem długo, i po prostu nie mogę tego zaakceptować. Nie będę was atakował,
@EvilToy: jakby nie patrzeć, jesteśmy bardzo blisko miejsca gdzie ten prezydent prawdopodobnie zostanie wymieniony na najbardziej otwartego na kwestie LGBT w historii, bardziej niż p. Kłodawa która "niczego nie popiera" ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie sądzę żeby PiS tą konkretną retoryka zgarniał wielki elektorat, bynajmniej na bombelki dały to nadal kluczowy argument. Jeżeli żyjesz w dużym mieście to jest spora szansa że ludzie są otwarci na postrzeganie