Wpis z mikrobloga

Prezydent mojego państwa stwierdził wprost, że mnie nie chce. Zazdroszczę Wam #konfederacja że jesteście dumni z Polski - ja nie potrafię. Polska mnie odrzuca, mówi mi, że nie mieszczę się w jej standardach, że z osobą, którą kocham i mieszkam nie tworzę prawdziwej rodziny. Że staram się wypaczać jej obraz, chociaż to nie prawda, bo nie chce ingerować w konserwatywny model rodziny, chce tylko dodać do niej podpunkt, że może być nią osoba tej samej płci.
Zazdroszczę wam czucia się w kraju jak w domu, ja się tu czuje obcy, chociaż jestesm Polakiem z dziada pradziada, chociaż pracuje tu i płace podatki od 18 roku życia, to jestem wyobcowany.

#neuropa #homoseksualizm #lgbt #teczowepaski
  • 316
@Taki_Sobie:

tylko ludzie z góry, którzy tym wszystkim sterują


znałem organizatora marszu w moim (średniej wielkości) mieście, uwierz, że to jest robione głównie z marnych zbiórek, flagi (szyte w pl) można kupić hurtowo na stronie www, czasami ktoś z zagranicy walnie kasą, ale to do dużych miast typu Warszawa, myślisz, że ktoś się nią podzieli na całą Polskę? Xd średnie i małe miasta muszą same skubać, to nie jest tak, że
@ZaplutyKarzelReakcji nom a wiele innych popierało go w Internecie. Podobnie jak na marszach niepodległości nikt nie kazał tej osobie go schować. Spójrz na to wszystko obiektywnie. Przecież jedni i drudzy chcą za wszelką cenę uszczypać drugich. Po co takie wzajemne prowokowanie. Nie mówię że wszyscy i nikogo nie wybieram
nie, nie można wymieniać i wymieniać tylko na kredycie i szpitalu się kończy, co jeszcze?


@Kawunia_z_rana: właśnie, że można. Wystarczy trochę wyobraźni i odłożyć ignorancję na bok. Ewentualnie zaznać trochę problemów dorosłego życia i przedłożyć na możliwości prawne takiego związku w Polsce.

Co mam Ci teraz wymieniać problemy życia codziennego? Wystarczy że jego chłopakowi coś się stanie. Wystarczy wyobrazić sobie jaka kaskada problemów się pojawi po takim incydencie.
@EvilToy wierze Ci aczkolwiek nadal nie rozumiesz o co mi chodzi. Ludźmi ktorzy slepo idą za swoim guru/partią/czy stroną polityczną można sterować na rożne sposoby wystarczy jedna informacja a juz wiadomo jak ludzie postąpią. Zobacz na narodowców Bosak powie że tak ma być i ludzie się o to upierają i walczą o to wydając własne pieniądze tak samo jest z drugą stroną. Pozatym ta kasa z zagranicy wpływa na fundację Batorego warto
Żyjemy w kraju, gdzie takie dziecko zwyczajnie będzie miało #!$%@?, #!$%@? to mało powiedziane.

W szkole będzie wyśmiewane na każdym kroku, będą głupie wierszyki, głupie odzywki, mało kto będzie chciał się z takim dzieckiem bawić. Stres i depresja gwarantowane.
Nawet jak dziecko to będzie ukrywać, to prędzej czy później to wyjdzie.

@mango2018 Bo dzieci z hetero rodzin nie są prześladowane przez inne dzieci. Bo bycie z domu dziecka to też nie jest
@Shatter

to już dawno mielibyście do nich prawa


Mhm, ehe, i kto by je wprowadził, komunistyczne LSD czy wyjebongo PO

+ związki partnerskie w sumie nie dają praw tylko przywileje. Przywileje za to, że (przynajmniej w teorii) ludzie się rozmnażają. No wy się nie rozmnoży ie xD


Ty sobie piszesz "xD" a tu chodzi o moje całe dorosłe życie. Daj żyć.

@Prawdziwy_Wizjoner:

Dziecko to nie mysz laboratoryjna żeby dawać je do
@Taki_Sobie: ja rozumiem czym jest kult wodza ale nie rozumiem jak to się ma do tego czemu nie mogę wziąć ślubu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Shatter: szpital, cala ceremonia która jest ważna przynajmniej dla człowieka który wie że druga osoba jest najważniejsza na świecie, odmowa zeznań w sądzie, kredyt, zabezpieczenie finansowe po śmierci. ale w sumie dla mnie najważniejsze jest to drugie, i też fakt że
@Tyraxor Bo Nic ci do tego kto z kim sypia? Aż tak jesteś zadufany w to co kto robi że nie możesz tego tolerować? Wy myślicie że każda para homoseksualna będzie nie wiadomo co robić na ulicach? Wiesz jakie to daje im ułatwienie w życiu jeżeli chodzi np o spadek czy zwykła informacje o zdrowiu w szpitalu? Nie masz pojęcia jak to jest być ciągle wykluczonym i piętnowany. Do tego potrzeba trochę
@Mpiechow: jednym z największych problemów obecnego systemu jest to że żeby ktoś Cię wysłuchał musisz dołączyć do prawicy lub lewicy.
A jak Cię już wysłuchają i wesprą to wtedy jesteś łączony z tą ideologią. Dlatego potem stare baby myślą że jak jesteś homo to znaczy że chcesz zmieniać kościoły w galerie, otworzyć kliniki aborcyjne w każdej gminie i zmuszać 5letnie dzieci do masturbacji... Dla przeciwnego obozu przestajesz być człowiekiem, stajesz się
@EvilToy: po prostu mam w życiu prawdziwe problemy i nie przejmuję się tym że ktoś broni okcydentu xD

ideologię LGBT potępiam całym sercem, a "związki partnerskie" to ustępstwa ku lewactwu: LGBTciarzom dasz palec, wezmą całą rękę i jeszcze zażądają ramienia. Im nigdy nie dogodzisz, co widać na Zachodzie.

Degenerację trzeba zdusić w zarodku. Mniejszości seksualne muszą pozostać mniejszościami i nie mieć żadnego wpływu na większość.
@mistellaire:
1 i 3. Żądanie indoktrynacji dzieci, szanowania 1488 płci pod groźbą więzienia i tak dalej
2. Ale przecież jestem - mówiłem, jestem bi. Należę również do innych mniejszości - do mniejszości studentów (kilka procent społeczeństwa), mniejszości posiadaczy telefonu marki myPhone, mniejszości posiadaczy okularów, mniejszości śpiących nago i tak dalej. No i co z tego?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@EvilToy: #!$%@? jak ty bredzisz to się w pale nie mieściła. Jestem z #rozowypasek mamy 4 letnią córkę, mieszkanie w hipotece, żyjemy jak małżeństwo, ubezpieczenia wspólne, dostępy do kont, informacji o stanie zdrowia itd. Itp. I uwaga! nie mamy ani ślubu ani jakiegoś związku partnerskiego podbitego w urzędzie. Po co ci to? Kredyt weź i niech ci partner podżyruje w czym masz kłopot?
@EvilToy: Ja nie mówię o Tobie tylko zwracam uwagą na fakt obiektywny że w waszym środowisku jest dużo więcej różnych dewiantów, pedofili niż w innych. Np księża pedofile są głównie homoseksualni. Ja chętnie bym polegał na nauce gdyby nie jej cenzurowanie, jak profesora genetyki noblistę który powiedział głośno to co oczywiste - że rasa czarna jest średnio mniej inteligentna od białej, tak jak biała od żółtej. Gdyby badania były nieobarczone poprawnością
@EvilToy: Ja jestem tolerancyjny wobec wszelkich upodobań i nie zamierzam nigdy nikogo za to oceniać. Natomiast pragnę zaznaczyć, że manifestacja swoich preferencji seksualnych na publicznych protestach czy w jakiś innych formach ulicznych mnie zwyczajnie drażni, ponieważ nie przypominam sobie aby heteroseksualiści brali udział w takich wydarzeniach. W takich wypadkach bardzo tracicie w moich oczach jako grupa w społeczeństwie ponieważ nie potraficie uszanować, że ktoś w tym czasie chciałby sobie pospacerować czy