Wpis z mikrobloga

#!$%@? egzaminy na 9 rano w Polsce to jest jakaś porażka, pomijając fakt że pewnie 50% ludzi dojeżdża do szkoły i muszą wstać o 5:30 XDDD
#matura
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miedziany_Brodacz: no de facto pracę zaczynam o ósmej, albo w tych okolicach. Jestem gotowy wcześniej, bo jak kopie, to nie muszę dbać o jakieś plany, materiały itd - żeby sprzęt był nasmarowany, zatankowany i chodził. Zimą dobrze jest przepalić chwilkę chociaż, latem możesz startować od razu. Więc tak, ja pierwszą godzinę i ostatnią się w sumie obijam. A płacą za nie. Też mi się kiedyś wydawało, że to nie do
  • Odpowiedz
@Pieskor: tak, wstaje wczesnie z wlasnego wyboru, zajmuje sie opie czyms takim jak odwrocona hipoteka w praktyce, w zamian za to mam za 8 lat na wlasnosc 3 domy, 5 hektsrow ziemi i wspolwlasnosc mieszkania w miescie, polecam ten biznes kazdemu wykopkowi pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@tyrytyty: Nie, nie wszystko co mi się nie podoba, tylko wszystko co zabiera większą część życia i nie daje szczęścia.
Zaś "poradnik debila do dyskutowania na wypoku" poradnik prymitywów z kompleksami.
  • Odpowiedz
wszystko co zabiera większą część życia i nie daje szczęścia.


@Never_let_me_go: fajna ta definicja, taka niezbyt trafna, kompletnie subiektywna i nie mająca nic wspólnego z niewolnictwem

poradnik prymitywów z kompleksami.


pięknie się przedstawiasz mirkom widzę
  • Odpowiedz
@Pieskor: ",nie dziwie się ze musisz wstawać o 4:15 i zapieprzać " jak widzisz jest 12:33 i nic nie musze , tylko dalwj sobie swobodnie hulam po necie, jesli dla ciebue nadal miara inteligencji, dorobku, czy czego tam nie wiem jest wstawanie po 9-ej to polecam biografie wielkich przywodcow, generalow, dowodcow itd. xD
  • Odpowiedz
@Never_let_me_go: no i gituwa, w 2000 żaden matoł przynajmniej nie #!$%@?ł głupot że skutki jego wyborów życiowych (nie licząc przymusu chodzenia do szkoły) które mu się nie podobają to niewolnictwo xD
  • Odpowiedz
@tyrytyty: sugerowanie że kazdy z nas moze sobie wybrac i byc tym kim zechce xD srodowisko, wychowanie i geny wcale nas nie ograniczają i nie otwierają jedynie kilku~ określonych dróg życiowych, wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jesteś lewakiem urażonym o umniejszenie tego co spotkało osoby ciemnoskóre czy pisiorem niemającym godności?
  • Odpowiedz
@agaja: Zjedzenie śniadania i ogarnięcie się żeby nie wyglądać jak trup? Półtora godziny to sama jazda pociągiem. W mojej miejscowości rano mam jeszcze 20 min autem a po pociągu pół godziny spaceru mam tak to rozłożone ze zazwyczaj byłem 20 min przed lekcjami. Wpuszczanie na salę zaczyna się o 8:20
  • Odpowiedz
@Muhal: kwestie dojazdu rozumiem, bo u mnie też to nieraz było z przesiadkami albo i łapaniem stopa xD ale to masz 2h drogi, nie 1.5 tak naprawdę.
Bardziej chodzi mi o kwestie od wstania do wyjścia, bo sniadanie przeciez godziny nie trwa, a ogarnianie się drugiej...
Choć może od człowieka zalezy w sunie, są przecież laski co sama tapetę 2h nakładają, godzinę się czeszą i już muszą wstac spoooro przed
  • Odpowiedz
@sentip0l: Tez zapomniał wół jak cielęciem był. Młodzi ludzie, zwłaszcza tak do 18-19 roku życia według wielu opracowań potrzebują więcej snu. Nawet minimum 9 godzin
  • Odpowiedz
@TenTypZez: 3 godziny dojeżdzać? Nie mówię, że to 50%, bo może jestem tylko indywiduum, ale tak, wstaję 5:30l, by się ogarnąć, 7:00 wyjeżdzam na autobus o 7:30 (późniejszego nie mam, dopiero o 12, a bez prawka inaczej nie ma za bardzo jak), 7:50 jestem i już pomijam maturę, ale zdąż 2km z przystanku do szkoły na nogach, na 8:00
  • Odpowiedz