Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kokoszka99: #!$%@?, na maturki o 9 xD.
O 9 to ja mam już 4 dyszki na koncie za robotę, #!$%@? zrobione, a kaska wpada. A to i tak stawka bez szału, w porównaniu do tego, co mają niektórzy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Kokoszka99: przez ostatnie dwa lata zaczynałem pracę 7:00 i było zajebiście, bo już o 14:00 myślami byłem w domu. Szczerze współczuję ludziom co zaczynają pracę o 8-10 i siedzą do 16-18 w robocie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
już o 14:00 myślami byłem w domu

@gumpa_bobi: Chyba w kontekście położenia się spać zaraz po powrocie. Gdybym ja miał zaczynać o 7, to przez pierwsze 2 godziny nie byłbym w stanie myśleć, a po powrocie do domu musiałbym się przespać.
  • Odpowiedz
To teraz pomyśl z innej perspektywy: piszesz i podstawę i rozszerzenie z polskiego lub angielskiego. Zawsze wykorzystujesz czas do końca, chcesz odpocząć w przerwie. Załóżmy, że podstawa zaczyna się o 11, kończy o 13:50 (polski) czy 13 (angielski). Rozszerzenie zacznie się o 16, a skończy o 19. Wracasz do domu, ogarniasz się i jest 20. Nadal chcesz, żeby było później? :)


@bobekz: To pisanie podstawy i rozszerzenia to jakaś #!$%@? rzecz
  • Odpowiedz
@LubieSzaszylkiZLublina: dam przykładem specjalnie dla wykopków speców it programistów 150k netto za dzień pracy, otóż drogi kolego nawet w waszym mitycznym IT czy KORPOŚWIECIE są działy, stanowiska które mają support 24/7 i pracują po nocach w święta, od 6 rano etc etc mając niejednokrotnie dużo większe umiejętności/wiedzę zarobki niż biurowe buły
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ms93: po prostu idź spać o 22 max i tyle ¯\_(ツ)_/¯ teraz pracuję w zupełnie innym systemie godzinowym ale te dwa lata na 7:00 było naprawdę przyjemne.
  • Odpowiedz