Wpis z mikrobloga

@Tymariel:

dawaj odpowiedź! #!$%@? złoto xd laseczka zaczęła te standardowe normickie friendzonowe wywody "nasza relacja koleżeńska jest taka super ciesze sie ze nie chcesz mnie zapeklować anon", a ty ją jak peta potraktowałeś XD

każdy facet z którym się spotykałam chcial czegoś wiecej


no ja nie wiem, #!$%@? te chłopy jakieś. ¯\_(ツ)_/¯
Pobierz
źródło: comment_1591168672ODMX1O9H5uEaw7jpQbTVIT.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
#!$%@?, ludzie xD
Typiara napisala, że każdy do niej po jakimś czasie zacząl pisać z podtekstami i nagle jej zostaje zasugerowane, ze jest nieatrakcyjna i sie wszyscy zesrali ze szczescia xD a te dwie wiadomosci sie wykluczają.
Pisał albo frustrat albo dobry kumpel. Orki nie było ale wykopczany orgazm był dlatego beka z typów xD
Typiara napisala, że każdy do niej po jakimś czasie zacząl pisać z podtekstami i nagle jej zostaje zasugerowane, ze jest nieatrakcyjna i sie wszyscy zesrali ze szczescia xD a te dwie wiadomosci sie wykluczają.


@jos: Argument wyciągnięty z między pośladów. Temat wałkowany miliardy razy- nawet brzydki, niski, gruby hobbit z cipą będzie mieć tabuny orbiterów. Dalej idąc wszystko co powyżej 4/10 ma #!$%@? skrzynki na ig/ fb od domorosłych zaplaczy i
Pewnie gdyby odwrócić role i wstawić tam tekst "Przyjaźń między kobietą i mężczyzną jest możliwa. Wystarczy, że facet jest niski", to zaraz by się Wykopowicze oburzyli


@austra: Wtedy poklask dostałaby typiara. Z tym, że może lepiej jakby zachować to co w oryginale, czyli nie że "niski", tylko "nieatrakcyjny".
@Tymariel: Jak się obraziła na amen to w sumie oznacza że sama postrzegała kumpli jako relacje paraseksualne, które te relacje miały jej dostarczać wrażenia bycia atrakcyjną bo żyjącą w otoczeniu mężczyzn.

Reasumując obrazi się na WŁASNĄ NIEUCZCIWOŚĆ.
@Tymariel: ona tak naprawdę nigdy nie kumplowała się z żadnym facetem - od początku wiedziała, że beciaki do niej spermią, ale że ich zachowanie nabijało jej atencję + prawdopodobnie miała jakieś materialne korzyści typu od czasu do czasu przysługa i pomoc, to udawała, że nie wie, że oni chcą penis into wagina i narzucała ramę, że się tylko kolegują - ale koleżeństwem to nigdy nie było, chociażby z tego powodu, bo
wszystko co napisałeś nijak się nie ma do tego co napisała typiara. Jeśli ma tabuny orbiterów - co sam napisałeś - jest wystarczająco atrakcyjna, żeby osiągać swoje cele.


@jos: Skąd wiadomo, że ci orbiterzy należą do jej celów? Może jej cele są inne niż oni w jej oczach?
I stawiam 5 zł, że to ona coś do niego czuje, bo inaczej jest mało prawdopodobne, że by o tym pisała.
Pobierz
źródło: comment_1591188593EPBaDyBOrnIdXDzySKfYgI.jpg