Wpis z mikrobloga

@Tymariel nie wiem czy to kwestia już tak zaoranej samooceny, ale ja bym zareagowała tylko "xD". Z drugiej strony, jeśli faktycznie każdy do niej tak spermi, to raczej powinna mieć wywalone, że jeden anon ma ją za nieatrakcyjną, bo większośc ma inne zdanie. Więc tym samym obiektywnie taka nieatrakcyjna być nie może. :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@moxie: nie mam screena juz. To było daaawno a zadnego focha nie bylo tylko xD bo chociaz loszka ladna to i zdystansowana i wie ze jest ladna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
#!$%@?, ludzie xD
Typiara napisala, że każdy do niej po jakimś czasie zacząl pisać z podtekstami i nagle jej zostaje zasugerowane, ze jest nieatrakcyjna i sie wszyscy zesrali ze szczescia xD a te dwie wiadomosci sie wykluczają.
Pisał albo frustrat albo dobry kumpel. Orki nie było ale wykopczany orgazm był dlatego beka z typów xD
  • Odpowiedz
Typiara napisala, że każdy do niej po jakimś czasie zacząl pisać z podtekstami i nagle jej zostaje zasugerowane, ze jest nieatrakcyjna i sie wszyscy zesrali ze szczescia xD a te dwie wiadomosci sie wykluczają.


@jos: Argument wyciągnięty z między pośladów. Temat wałkowany miliardy razy- nawet brzydki, niski, gruby hobbit z cipą będzie mieć tabuny orbiterów. Dalej idąc wszystko co powyżej 4/10 ma #!$%@? skrzynki na ig/ fb od domorosłych zaplaczy i
  • Odpowiedz
Pewnie gdyby odwrócić role i wstawić tam tekst "Przyjaźń między kobietą i mężczyzną jest możliwa. Wystarczy, że facet jest niski", to zaraz by się Wykopowicze oburzyli


@austra: Wtedy poklask dostałaby typiara. Z tym, że może lepiej jakby zachować to co w oryginale, czyli nie że "niski", tylko "nieatrakcyjny".
  • Odpowiedz
@vauecki: wszystko co napisałeś nijak się nie ma do tego co napisała typiara. Jeśli ma tabuny orbiterów - co sam napisałeś - jest wystarczająco atrakcyjna, żeby osiągać swoje cele. Dlatego podważanie tego jest przejawem albo frustracji albo kumpelskich uszczypliwości, gdzie każdy wie, że to była heheszka i się nie obraża.
jos - @vauecki: wszystko co napisałeś nijak się nie ma do tego co napisała typiara. J...

źródło: comment_1591185228GEfceJe41IuUfQdmQfiuhy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz