Wpis z mikrobloga

Jak prawidłowo rozłoży panele, by nie kłaść krótszych niż 40cm, oraz żeby łączenia paneli między sobą nie były bliżej niż 40cm od tych położnych rząd wczesniej.
Długość jednego panela: 128,6
szerokość jednego panela: 28.2
Długość pokoju: 398,5
Szerokość pokoju: 222
#matematyka #panele #remontujzwykopem #budujzwykopem
lesniok - Jak prawidłowo rozłoży panele, by nie kłaść krótszych niż 40cm, oraz żeby ł...

źródło: comment_15909215890heIdsX9w3t6K361CC1LNa.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lesniok: ja bym kładł normalnie że to co obcinasz zaczynasz kolejny rząd i zawsze masz takie same odstępy pomiędzy fugami. Te Classena kładzie się bardzo łatwo. Tylko pierwszy rząd trzeba "wsuwać" na siebie. Następnie kolejne panele się wciska długim bokiem a krótki się ręką dobija zaczynając bliżej łączenia stukając w kierunku zewnętrznej krawędzi.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@saperq podobna wybrałem do poprzedniego pokoju, tutaj jednak z rolki. Wydaje mi się wygodniejsza przy zakładaniu, ale zapewne faktycznie nie jest tak dobra jak twój podkład. Jakie luzy zostawiłeś przy ścianach ?
  • Odpowiedz
  • 1
@lesniok odnośnie luzów to starałem się robić 1cm aczkolwiek czasami troszkę mniej a czasami więcej. Listwaw z Castoramy kryje ponad 2cm odstępów także spokojnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@trolljaskiniowy możliwe ale ja tylko wykonałem zlecenie. Tak miało być i było. Z drugiej strony też tak było łatwiej. Ściany strasznie krzywe. Docinek nie było by końca ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz