Wpis z mikrobloga

@Miqood: gra jest fajna, ale przez jest nieprzemyślany rozwój endgame ma #!$%@? ogólnie - w pewnym etapie gry możesz dojść do momentu, że nie za bardzo będzie co tam robić. Niemniej za małe pieniądze można się fajnie pobawić przez pewien czas. Kwestia podejścia czy szukasz mmorpg na lata czy np. na kilka miesięcy.
  • Odpowiedz
@Miqood: Black Desert można bardzo często dorwać praktycznie za darmo, niestety spora ilość osób narzeka że jest lekko P2W, ale nie będę tego komentował, bo nie grałem w to zbyt dużo. Z darmowych to Albion Online, może PoE choć nie jest to w 100% mmorpg, no ale wielu go tak traktuje. Możesz przetestować SWTOR. Ogólnie podstawka ESO tez nie jest droga, można zawsze przetestować bo tam abonament jest opcjonalny. Pewne jest
  • Odpowiedz
@Miqood: I tak i nie. MMO z nastawieniem na historię, która jest słaba w dużej mierze. W dodatkach, szczególnie od PoE, są naprawdę dobre momenty, ale po za tym średnio.
Podstawka jest za darmo, możesz spróbować.

Z braku laku w czasie kwarantanny postanowiłem dać 2 szansę i kupiłem dodatek. Trochę jak na razie się wciągnąłem, ale często mnie wkurzają różnej elementy.
  • Odpowiedz
@Miqood: omg, wybacz mi ale nie umiem odp na to pytanie, nie będąc stronniczy... No pewnie! GW2 w momencie debiutu, czy 13 lat później (teraz) jest zawsze warte zagrania. Ostatnio deweloperzy zasypali darmowym contentem grę, a raczej udostępnili pay 2 play content na czas określony. Tak czy tak, sam zagraj i zobacz, bo GW2 nawet jeśli nie jest warte polecenie wg. niektórych (tak, znam nazwiska), to na pewno jest warte próby
  • Odpowiedz
@MWTarkov:

GW2 w momencie debiutu, czy 13 lat później (teraz) jest zawsze warte zagrania.

Jakie 13 lat? ()

@Miqood:
Ja polecam. Nie jest prawdą, że gra nie ma endgame'u. Nie ma po prostu tzw. treadmillu że musisz non stop wymieniać/ulepszać sprzęt. Stosunkowo szybko zdobywasz Exotic, a później Ascended Gear, a później głownie starasz się zdobyć fajne skiny i ewentualnie celujesz w legendarne itemy, które mają takie
  • Odpowiedz
a później głownie starasz się zdobyć fajne skiny

ale wyglądają szpanersko


Czyli nie ma progresu w endgame :)
Swoją drogą bronie w gemstore wyglądają lepiej niż część legendarek

@vateras131:
  • Odpowiedz