Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via MirkoListy / WykoEvent
  • 1
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (165)

Sponsor: Promocje z branży IT (książki, gry, aplikacje i inne)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanenJr

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanenJr

! @HackTheGibson @ouiWack @msuma @Veuch @van-der-staas @skrytohash @sorek @osabeznosa @zeek @Kai @MicGell @Sajner @trejn @Pyxis @efceka @Mialczyn @currywurst @jakub-stachel @BossMan24 @Sarza01 @soso00 @boleczaj @znacznik_meta @el_nino123 @mackiy @PerfectVVay @dewolto @venitari @
@szczesliwa_patelnia: Płacimy 70zl/h, ale to jest bardzo male miasto. Zdziwilem sie, ze w takim miejscu w ogole za pierwszym razem udalo sie znalezc kogos ogarnietego, kto opiera swoj proces leczenia pacjenta o najnowsze publikacje. Spodziewalem sie, ze przejdziemy przez 5 lekarzy zanim sie znajdzie ktos przyzwoity a tu byl strzal w 10. Chyba, ze masz na mysli druga forme "terapii"?
@tylkostrimi: Ja LSD biore prawie 5 lat i jeszcze zyje i mam sie dobrze w sumie, ale troche za mala grupa badana.

@zeek: Mozna narwac z lasu jak nie szanujesz swojego czasu i brzuszka, mozna kupic sobie zarodniki i samemu w domu posadzic (?) albo kupic od kogos czy z darkneta

@szczesliwa_patelnia: 5g sproszkowanych/ suchych kosztuje 195zl czyli jest to cena za ok. 2,5 miesiąca "terapii". Trzeba też odpowiednią
@tylkostrimi: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Póki co raczej nie jest znany mechanizm dla którego mikrodawkowanie miałoby być szkodliwe a zachęca mnie do bardziej zdrowego stylu życia, którego pozytywne działanie zostało wykazane. Mam tu na myśli np. cardio.
Póki co raczej nie jest znany mechanizm dla którego mikrodawkowanie miałoby być szkodliwe a zachęca mnie do bardziej zdrowego stylu życia, którego pozytywne działanie zostało wykazane. Mam tu na myśli np. cardio


@jegertilbake:

Ja absolutnie nie neguję tego. Bardzo mnie interesuje ten temat, tylko obawiam się nieco o to, że nie znamy długoterminowych skutów. Może się np. okazać, że po 30 latach dostanę schizofrenii, albo że mi wypadnie oko ;P

Szkoda,