Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via MirkoListy / WykoEvent
  • 3
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (165)

Sponsor: Promocje z branży IT (książki, gry, aplikacje i inne)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanenJr

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanenJr

! @HackTheGibson @ouiWack @msuma @Veuch @van-der-staas @skrytohash @sorek @osabeznosa @zeek @Kai @MicGell @Sajner @trejn @Pyxis @efceka @Mialczyn @currywurst @jakub-stachel @BossMan24 @Sarza01 @soso00 @boleczaj @znacznik_meta @el_nino123 @mackiy @PerfectVVay @dewolto @venitari @
  • Odpowiedz
@szczesliwa_patelnia: Płacimy 70zl/h, ale to jest bardzo male miasto. Zdziwilem sie, ze w takim miejscu w ogole za pierwszym razem udalo sie znalezc kogos ogarnietego, kto opiera swoj proces leczenia pacjenta o najnowsze publikacje. Spodziewalem sie, ze przejdziemy przez 5 lekarzy zanim sie znajdzie ktos przyzwoity a tu byl strzal w 10. Chyba, ze masz na mysli druga forme "terapii"?
  • Odpowiedz
@jegertilbake: To, że microdosing daje doraźne efekty wiemy już od dawna, ale najbardziej interesuje mnie to co jest najmniej zbadane - długofalowe skutki. Nie mamy niestety i jeszcze przez dłuższy czas nie będziemy mieć rzetelnych badań na ten temat.
  • Odpowiedz
@tylkostrimi: Ja LSD biore prawie 5 lat i jeszcze zyje i mam sie dobrze w sumie, ale troche za mala grupa badana.

@zeek: Mozna narwac z lasu jak nie szanujesz swojego czasu i brzuszka, mozna kupic sobie zarodniki i samemu w domu posadzic (?) albo kupic od kogos czy z darkneta

@szczesliwa_patelnia: 5g sproszkowanych/ suchych kosztuje 195zl czyli jest to cena za ok. 2,5 miesiąca "terapii". Trzeba też odpowiednią
  • Odpowiedz
@tylkostrimi: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Póki co raczej nie jest znany mechanizm dla którego mikrodawkowanie miałoby być szkodliwe a zachęca mnie do bardziej zdrowego stylu życia, którego pozytywne działanie zostało wykazane. Mam tu na myśli np. cardio.
  • Odpowiedz
Póki co raczej nie jest znany mechanizm dla którego mikrodawkowanie miałoby być szkodliwe a zachęca mnie do bardziej zdrowego stylu życia, którego pozytywne działanie zostało wykazane. Mam tu na myśli np. cardio


@jegertilbake:

Ja absolutnie nie neguję tego. Bardzo mnie interesuje ten temat, tylko obawiam się nieco o to, że nie znamy długoterminowych skutów. Może się np. okazać, że po 30 latach dostanę schizofrenii, albo że mi wypadnie oko ;P

Szkoda,
  • Odpowiedz