Wpis z mikrobloga

Ale oni mnie śmieszą. Są tak bardzo przeciwko pisowi, ale mimo to, gdy ktoś mówi, że jakiś polityk tej partii robi coś złego, to oni to zakopują, bo mówi o tym polityk konfederacji xD Czyli jak widać, bycie przeciwko pisowi to nie wszystko xD Wychodzi na to, że jednak są za pisem, ale się wstydzą xD
#bekazlewactwa #konfederacja #polityka
Pobierz
źródło: comment_1589301514BjjLJQJvWVPmYdeZy9mve2.jpg
  • 66
@Noxgate: Neuropki to ludzie bez honoru. NIe potrafią tworzyć wspólnej opozycji z konfederacją chociaż mają wspólnego wroga jakim jest PiS. Dlatego Neuropki nie potrafią nic osiągnąć bo są rozdarci wiecznie.
A Konfederacja pokazała, że potrafi zjednoczyć prawicę. Połączyła Bosaka, Brauna, Korwina mimo odmiennych trochę poglądów pokazali, że wspólnie mogą coś osiągnąć.
Czyli jak widać, bycie przeciwko pisowi to nie wszystko xD


@Noxgate: No szanujmy się, politycy Konfederacji to przecież tacy pisowcy bez władzy. Całkiem się nie dziwię ludziom, jak zakopują występy tych zamordystów. Konfederacja jest tak bardzo przeciwko PiSowi, że zamiast głosować przeciwko kluczowym ustawom (jak np. ustawa o wyborach korespondeencyjnych), to wstrzymuje głos.

Ha-tfu na tych szurów.
Ale oni mnie śmieszą. Są tak bardzo przeciwko pisowi


@Noxgate: To ich praca. Jeśli ktoś się łudzi że ta ekipa robi to hobbystycznie, to jest bardzo naiwny.

W ogóle ostatnio wykop stał się miejscem walk propagandowych różnych grup wpływu, "normalni" użytkownicy już się prawie nie przebijają.

Manipulacja głosami jest tutaj na porządku dziennym, afer już było co nie miara.
Pobierz
źródło: comment_1589309056WFtnb8Eaj5FkQmbWfXjwYO.jpg
@Noxgate:

I to jest powód, dla którego nie potrafię traktować Lewicy poważnie - jeżeli ktoś w obecnej sytuacji nie potrafi wznieść się ponad podziałami, to do polityki się nie nadaje. Jak czytam, że choć się zgadzają z treścią, to nie poprą jakiegoś projektu Konfederacji bo to "prawaki", to bierze mnie pusty śmiech, że to ta frakcja ma monopol na "tolerancje". Atakowanie człowieka/grupy, a nie tezy - powrót do średniowiecza.