Wpis z mikrobloga

Łuk brwiowy (ang. brow ridge) jest ważnym elementem budowy anatomicznej twarzy, mającym duży wpływ na jej atrakcyjność. Ten element kości czołowej jest elementem dymorfizmu płciowego.
Oznacza to, że kobiety co do zasady mają łuk brwiowy spłaszczony, połączony z lekko zaokrąglonym wertykalnym czołem.
Mężczyźni natomiast, mają wyraźnie zaznaczony, wypukły łuk brwiowy, połączony z nachylonym pod kątem i w miarę płaskim czołem. Dokładnie tak jak Francisco Lachowski po lewej stronie.
Niektórzy na lookism.net twierdzą nawet, że łuk brwiowy to "połowa dymorfizmu płciowego twarzy".
Po prawej stronie widzimy profil, elitarnego incela ze ścisłej światowej czołówki - Eggmana. Widzimy tu bardzo niemęskie rysy twarzy. Wertykalne, żeńskie czoło i płaski łuk brwiowy. Brak maskulinizacji twarzy wysyła sygnał o niskim poziomie testosteronu.
Osobę cierpiącą na tę przypadłość nazywamy browridgecelem.
#przegryw #blackpill #blackpillraw #niebieskiepaski #s----------e #stulejacontent #incel #wyglad
B.....W - Łuk brwiowy (ang. brow ridge) jest ważnym elementem budowy anatomicznej twa...

źródło: comment_1588755114piOL5nw8vs8dhbWzVlpYtr.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Dziki_Nomad: Ostatnio spytałem jedną różową na Wypoku, kto jest jej 10/10 i wskazała Jasona Moomoa. Dla mnie zawsze wyglądał jak bezdomny neandertalczyk. Dzięki blackpillowi wiem, co jest w nim takiego, że pociąga kobiety.
Jest po prostu dymorficzny. Ten wał nadoczodołowy jest po prostu totalnym przeciwieństwem kobiecości i dlatego kobiety uważają go za atrakcyjnego.
B.....W - @Dziki_Nomad: Ostatnio spytałem jedną różową na Wypoku, kto jest jej 10/10 ...

źródło: comment_1588756699kchSZ9H4BTa1CKvO8KrBI9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Wiesz, że to co robisz to wcale nie pomagasz osobom z tagu #przegryw którzy mają problemy psychiczne i dla nich jedynym ratunkiem to psycholog i psychoterapia, a nie tłumaczenie jak wygląda wzór człowieka? Wiesz o tym mikrofonie z avku że każdy ma inny ryjec i nie ma że wszyscy faceci mają takie same ryjce z mocno podkreślonym łukiem brwiowym tylko u każdego w różnym stopniu będzie to
  • Odpowiedz
Dla mnie zawsze wyglądał jak bezdomny neandertalczyk. Dzięki blackpillowi wiem, co jest w nim takiego, że pociąga kobiety


@Blackpill_RAW: ciekawostka, neanderatlczycy prawdopodobnie nie wygineli tylko zostali wchłonięci do gatunku homo sapiens sapiens właśnie przez parowanie się neandertalskich mężczyzn z kobietami sapiens, przez co ich geny są obecne w genotypie białego człowieka do dziś, bardzo możliwe że masywne wały czołowe u niektórych ludzi to właśnie pozostałość po Homo neanderthalensis
  • Odpowiedz