Wpis z mikrobloga

@Antoni_Kosiba: czekaj, czekaj, wg ciebie "#!$%@? logikę", bo nie napisali "debilu 15k litrów wody nie mieści się w 1kg mięsa wołowego, tylko trafia z powrotem do środowiska"? Ty tak na serio? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale po co miałby wspominać o CO2 przecież to nie ma nic wspólnego z tematem

Zawiało hipokryzją, więc już wyjaśniam - w tym samym celu co wspominanie witamin, które też z tematem
Nie zapominajmy również o produkcji mleka Bo to właśnie przez mleko krowy mają tak duże zapotrzebowanie. Ta infografika nie bierze pod uwagę tylu rzeczy, że można ją o kant dupy rozbić
@Harmideron: O i to jest chociaż jakiś punkt wyjścia do dyskusji i pozostałych kwestiach i przeliczenia tego na np. diety dla poszczególnych grup ludzi zarówno zdrowych jak i chorych wymagających inne żywienia.
ak człowieku użyj mózgu. Jak Ci mówię że kurczak żyje dwa miesiące i masz z niego ponad 2 kg mięsa to zobacz sobie ile Ci wypije pies przez dwa miesiące i sobie porównaj do tej grafiki czy byłby w stanie wypić 8000l wody.


Gdzie masz na tej grafice napisane, że kurczak pije tyle wody?

Reasumując do zrobienia samego kurczaka mając paszę nie trzeba dużo wody.

Reasumując, do zrobienia samego kurczaka mając kurczaka
@Perkotka: ludzie są tak przywiązani do jedzenia mięsa że nie ma opcji żeby ich przekonały takie grafiki. Odkąd zobaczyłem jak mistrzowie buddyzmu piszą że jedzenie mięsa nie jest krzywdzeniem zwierząt o ile ty sam ich nie zabijasz to uświadomiłem sobie że ludzie znajdą najbardziej kretyńskie i absurdalne argumenty byle tylko wyprzec z siebie prawde.
Ludzie przestaną jeść mięso dopiero kiedy nie będzie wystarczyło wody dla nich samych, wiec nie będą mogli
Mleko mięso kalorie

Halucynacje hemoglobina, taka sytuacja

@Antoni_Kosiba: napisz to jeszcze raz, tym razem tak aby drugi człowiek był w stanie zrozumieć o czym ty tam pitolisz

ps. I po co mnie obrażasz? Zadałem tylko pytanie i podważyłem odpowiedzi, Jeżeli boli cię krytyka, to się wypowiadaj na publicznym forum