Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 493
@Llukaszszz: nie ja to robiłam, ale logicznym mi się wydaje że inne kury wykorzystuje się na mięso a inne do produkcji jaj i w rezultacie inna ilość wody idzie na porodukcje drobiu a inna jaj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1185
@zaorany: jak wy kurde szukacie zaczepki na siłę. Ale was dupa piecze xd nie, nie jestem wege i nigdy przed chwilę nawet nie byłam. Ale wnioski warto wyciągnąć samemu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 83
@irish71: jasne, bo przecież wszystkie obliczania opierają się tylko na tym, inne czynniki w ogóle tutaj nie mają znaczenia. Won mi z wpisu. Jak cię dupa piecze i chcesz sobie robić wojenke to pod własnym wpisem bo ja nie mam ochoty na gównoburze
  • Odpowiedz
@Perkotka: jestem mięsożerca, ale jeśli jakaś osoba nie widzi problemu w tym co jest na ten grafice bo hehe wegetarianie , to jest po prostu debilem.

Gdybym miał alternatywę w postaci tego mięsa produkowanego w laboratorium (już to robią i efekty są świetne + walory smakowe ) albo stać byłoby mnie tylko na ryby to już dawno bym przestał jeść mięso hodowlane typu wołowina, wieprzowina i drób.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Perkotka: luzuj dziewczyno bo ci żyłka pęknie. Tylko zapytałem. Ciężko zrozumieć bo emotki nie było czy jak? No jest emotka teraz dla jasności mojego przekazu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz