Wpis z mikrobloga

pomogłem dziś bezdomnemu znaleźć schronienie i pracę - jeździłem od 11 rano z nim od przytułku do przytułku - wszystko z powodu korona-wirusa nieczynne, nikt nam nie chciał pomóc - a i moje środki finansowe nie pozwoliły na nie wiadomo jaką pomoc - ostatecznie pomógł mi ksiądz proboszcz, dał 20 letniemu chłopakowi kasę na motel, a jutro ma się zgłosić do pracy!!! Teraz siedzę i piję już drugiego browca - bo nie mogę się pozbierać z tego wszystkiego #oswiadczenie #lodz ##!$%@? #koronawirus #mops #kosciol
  • 18
  • Odpowiedz
@januszao: @Piastan: @NotReallyFunny: jego dzisiaj wyrzucili z mieszkania, to był elegancko ubrany chłopak, zadbany o siebie - stracił pracę, nie płacił czynszu - i dziś właścicielka kazała mu się wynosić - i głupi posłuchał, potem siedział na walizce i płakał - to się nóż w kieszeni otwiera
  • Odpowiedz
@mhrok87: Tak to już jakoś jest, że jak ci wszyscy odmówią pomocy, to idziesz do tego złego, zacofanego, faszystowskiego kościoła pełnym pedofili i pasibrzuchów. Bo jak nie tam, to już nigdzie.
  • Odpowiedz
@hang_the_DJ: tak tylko że mi 2 instytucje kościelne odmówiły - do trzech razy sztuka i coś się ruszyło

w jednej parafii, ksiądz proboszcz kazał nam poczekać przed kancelarią - później zamknął drzwi i udawał że go nie ma w środku
  • Odpowiedz
@mhrok87: "W jednej parafii, ksiądz proboszcz kazał nam poczekać przed kancelarią - później zamknął drzwi i udawał że go nie ma w środku" - O #!$%@?. A w niedzielę pewnie będzie #!$%@?ł coś o miłosiernym Samarytaninie. Ale spoko, jeżeli Bóg istnieje, to na pewno mu to przypomni. A Ty zachowałeś się jak trzeba, tak trzymaj.
  • Odpowiedz
@mhrok87: no miras, bardzo piękne zachowanie z Twojej strony.
Jeśli real story to gratuluję i podziwiam, jakby było chociaż kilkunastu takich jak Ty to może byśmy nie żyli w takiej #!$%@? dookoła
  • Odpowiedz
@mhrok87: > prawidlowo go #!$%@?. potem siedza tacy dzicy lokatorzy a wlasciciel tylko w dlugi popada bo musi placic rachunki. brak pracy i perspektyw szybko zmienia sie w alkoholizm. skoro sam nie byl sobie w stanie pracy ogarnac to cos tu jest bardziej nie tak z nim.
super ze mu pomogles i moze stanie na nogi, ale jecha ie po wlascicielce ze nieplacacego wyrzucila to tez noz w kieszeni otwiera
  • Odpowiedz