Wpis z mikrobloga

@abcde: Tak w #!$%@? mnie to rozśmieszyło xD Więc chciałęm się tym podzielić. A dwa - ta władza, która została mi tutaj dana xDD Nikt nie jest wstanie mi udowodnić, że miałem namyśli coś złego xDD Stąd to spięcie wśród moich opozycjonistów xD
@generalnyprzeglad: nie wiem np jak mnie ktoś mnie obrazi w jakiś kreatywny sposób to się zaśmieję i będę miał chwilową chichawę, ale i tak go zablokuję bo jak gość zaczyna z takim tekstem to nie ma na co tracić czasu, ale co pośmiane to moje. Więc nie wiem czy to jest przykład bólu dupy z mojej strony jak sam się z tego śmieję.
@generalnyprzeglad O ile strasznie mi się nie podobają takie brudnopisy, uważam tatuaże za paskudztwo i wyrażam swoją opinię o nich bez oporów, o tyle mówienie tego wprost komuś wytatuowanemu nie jest moim zdaniem zbyt kulturalne. Można to trochę porównać do rozmowy o otyłości. Wiadomo, że otyli są nieatrakcyjni i często cierpią na różne choroby. Możemy sobie tu o tym podyskutować i wyrazić nasze - często niepochlebne - opinie, ale jeżeli krzykniemy za