Wpis z mikrobloga

@januszao: a gdzie ja mireczku napisalem ze to ma kogos przekonac ?( ͡° ͜ʖ ͡°) chodzilo mi raczej o wysmianie, foliarza nie przekonasz ze jest foliarzem, co najwyzej uslyszysz ze jestes lemingiem.
  • Odpowiedz
@Rabusek Kiedyś widziałem obrazek: Prawdopodobieństwo śmierci na skutek uderzenia pioruna wynosi 1/50 000*

*Ta statystyka nie dotyczy osób które wiedzą o tej zależności i w czasie burzy wychodzą z domu. W takim wypadku ryzyko porażenia wynosi 1/250( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
tu raczej chodzi o logike ktora stosuja sceptycy foliarze.


@why1sthat: sceptycy foliarze? O ile mnie pamięć nie myli to na przełomie roku foliarzami nazywani byli Ci co podejrzewali, że wirus jest niebezpieczny oraz, że chińczycy nie do końca mówią prawdę
  • Odpowiedz
@syn_admina: Tylko że upadek ekonomii wiąże się także z większą liczbą samobójstw, wzrostem przestępczości w tym i ze śmierciami w czasie napadu itp. Ale tak wiem to tylko śmieszny obrazek.
  • Odpowiedz
@Mnichuy:

bo nie ma prostej odpowiedzi.
I nie ma że nie będzie bolało. dlatego w ue płacą firmom i obywatelom postojowe, żeby uniknąć kosztów społecznych i żeby po wszystkim jak najszybciej ruszyć do przodu.

poprzednie pandemie pokazywały że ci którzy zachowali populację ostatecznie na tym wygrywali.

https://medium.com/@jst.janik/koronawirus-m%C5%82ot-i-taniec-3bf0924fc608
syn_admina - @Mnichuy: 

bo nie ma prostej odpowiedzi. 
I nie ma że nie będzie bol...

źródło: comment_1587313388yJ8dNugDehcK9TcBsdfMWJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mnichuy: raczej to nowa sytuacja której musimy się wszyscy nauczyć.
dlatego też korea, tajwan itp szybko się ogarneły i bez lockdownu bo oni mieli swoją rzeźnie przy pierwszysm sarsie i już wiedzieli co robić teraz.

za jakiś czas też będziemy mądrzejsi.
ważne żeby nie #!$%@?ć społeczeństwa, pozbawić ich wiary w przyszłość i system państwa.
ekonomia da se radę, kryzysy były i będą. po burzy zawsze jest słoneczny dzień. nic nie bój,
  • Odpowiedz