Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest sens szukać miłości w wieku 31 lat?
Jestem nieśmiała, zwykła dziewczyna i nie mam nawet szans z młodymi, szalonymi laskami. W pracy podobał mi się taki jeden 34, ale on umawia się z 20-tkami. Potem przeszłam do innego działu i kolejny 35 lat to samo, młoda z różowymi włosami. U starszych nie mam szans, to u młodszych tym bardziej.
Miałam też tindera, jednak dziwnie tam było. Czepiali się wieku, chociaż byłam miła i nie wiem po co lajki dawali, pewnie tak dla beki.
Znajome w podobnym wieku mówią żeby założyć tinder i tylko na bzykanie, bo nas i tak już nikt nie zechce.
Ale kicha, no przykro mi. Jestem tylko liczbą:(

#anonimowemirkowyznania #tinder #depresja #smutnezycie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 164
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: mam 25 lat i kilku moich rówieśników spotyka się ze starszymi od siebie kobietami. I wcale nie na to sławne roochanie tylko normalne związki. Różnica 5 lat jest w #!$%@? zauważalna jak masz 12 lat a chłopak 17, no ale później się to normuje. Mi się wydaje, że jeszcze znajdziesz 2gą połówkę i będziesz szczęśliwa. Nie poddawaj się, tinder to spk opcja, może i szybkich randek spróbuj. Co Ci szkodzi...
@AnonimoweMirkoWyznania 31 latka która by chciała Chada alfa który wie że moze ruchać 20 letnie Julki xD można pora obniżyć wymagania ksiezniczko xD
@10129
@Annaroth
@syn_admina
@wsciekla_kapibara
@Kotniepies

Przecież OP ewidentnie nie szuka spierdoxa tylko najwyższej jakości samca i ma ból dupy że nie zwraca uwagi na szarą 30 łatkę kiedy Julki same się na niego pchają. Jakby obniżyła wymagania to by bez problemu znalazła samców o których piszecie.
@AnonimoweMirkoWyznania sens jest. weź od uwage, ze czesc szuka właśnie tych normalnych lasek. a nie malolat, ktore sie jeszcze nie wyszumialy. niektórzy ida na latwizne, malolacie latwiej na pewno zaimponować.

ja zdecydowanie bardziej wole te szare myszki, z którymi mozna porobic wszystko i nic, i czerpać z tego radość.
z reszta... wg mnie malolaty maja teraz nasrane we łbach- 90% nie zrobi nic bez wrzucenia na fb/instagrama. to jest dla mnie chore
31 latka która by chciała Chada alfa który wie że moze ruchać 20 letnie Julki xD można pora obniżyć wymagania ksiezniczko xD


normalne że by chciała chada, nic niezwykłego.
młdego gnojka se zaciągnie do wyra bez wysiłku przecież.

a to że jej obiekty westchnień ogarniają małolatki to o niczym nie świadczy,
tylko o tym że kolesie są ogarnięci, pachnący, potrafią sie wysłowić.
myślisz że cieżko zbajerować małolatę?

@KochanekAdmina: