Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest sens szukać miłości w wieku 31 lat?
Jestem nieśmiała, zwykła dziewczyna i nie mam nawet szans z młodymi, szalonymi laskami. W pracy podobał mi się taki jeden 34, ale on umawia się z 20-tkami. Potem przeszłam do innego działu i kolejny 35 lat to samo, młoda z różowymi włosami. U starszych nie mam szans, to u młodszych tym bardziej.
Miałam też tindera, jednak dziwnie tam było. Czepiali się wieku, chociaż byłam miła i nie wiem po co lajki dawali, pewnie tak dla beki.
Znajome w podobnym wieku mówią żeby założyć tinder i tylko na bzykanie, bo nas i tak już nikt nie zechce.
Ale kicha, no przykro mi. Jestem tylko liczbą:(

#anonimowemirkowyznania #tinder #depresja #smutnezycie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 164
  • Odpowiedz
Co do wolnych facetów po 30 chcących znaleźć partnerkę na stałe to wydaje mi się że jest takich dużo, tylko wiecie, często to już nie są przystojniacy którymi byście były zainteresowane. Często ci najprzystojniejsi co chcieli założyć rodzinę już są zajęci, zostali ci mniej przystojni (tak mi się wydaje). No i jeszcze jest grupa przystojnych 30+, ale to tacy co nie chcą zakładać rodziny tylko dalej się bawić, tak jakby mieli cały
  • Odpowiedz
@01ab: wiesz, ja nie ide po ulicy i nie rozgladam się jak lwica za samcem. jak bedzie to bedzie, czasem wpadne na tinder, zreszta od niedawna znow sie z nikim nie spotykam. Wiesz, myśle ze poniekąd jestesm wyzwaniem, mam prace, swoje mieszkanie, faceci często boja sie kobiet, które radzą sobie same ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
jestesm wyzwaniem, mam prace, swoje mieszkanie, faceci często boja sie kobiet, które radzą sobie same


@girlsjustwannahavefun: nie, to bzdura każdy facet wolałby własnie taką ogarniętą niż przygłupią
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W tym wieku jak masz TAKIE rozkminy to bardziej skup się na dbaniu o siebie - dieta, ćwiczenia ...no siłownia teraz odpada. Na siłce widziałem wiele lasek po 30-stce i większość samców zawieszała na nich oko. Jak chcesz poznać faceta i nie masz żadnych orbiterów to na dzień dobry liczy się zgrabna pupa.
Ja będąc po 30-stce umawiałem się z małolatami i teraz mam o 2 lata starszą różową i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Dalej w tym wieku nie obniżyłaś wymagań i atakujesz ciągle ponad swoje możliwości to nie masz czemu sie dziwić.
Ogarnij się bo od tego wieku to już tylko równia pochyła przydatności kobiety i po 40 to o lopate będziesz jedynie pytać.
  • Odpowiedz
na wykopie to niemożliwe, ale są różowe bez żadnego powodzenia. Takie fajne koleżanki dla wszystkich, zabawne, miłe, fajnie pogadać, wspólne zainteresowania, ale nikt nie widzi w nich kobiet.


@AnonimoweMirkoWyznania: Ja ciągle słyszę, że takie gdzieś są, ale nigdy ich nie widziałem. To bełkot jako kontra do facetów, których kobiety nie traktują jak prawdziwych mężczyzn.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to chyba bajt dla atencji, bo to aż nierealne, nigdy nie słyszałam, żeby jakieś moje koleżanki narzekały na brak zainteresowania i wśród młodszych i starszych xD wejdź sobie na jakieś sympatie itd. dużo dziewczyn tam poznaje normalnych facetów. I zobacz sobie Sanatorium miłości, to się zdziwisz xd
  • Odpowiedz