Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest sens szukać miłości w wieku 31 lat?
Jestem nieśmiała, zwykła dziewczyna i nie mam nawet szans z młodymi, szalonymi laskami. W pracy podobał mi się taki jeden 34, ale on umawia się z 20-tkami. Potem przeszłam do innego działu i kolejny 35 lat to samo, młoda z różowymi włosami. U starszych nie mam szans, to u młodszych tym bardziej.
Miałam też tindera, jednak dziwnie tam było. Czepiali się wieku, chociaż byłam miła i nie wiem po co lajki dawali, pewnie tak dla beki.
Znajome w podobnym wieku mówią żeby założyć tinder i tylko na bzykanie, bo nas i tak już nikt nie zechce.
Ale kicha, no przykro mi. Jestem tylko liczbą:(

#anonimowemirkowyznania #tinder #depresja #smutnezycie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 164
  • Odpowiedz
znam kilka dziewczyn, tak szkaradnych że na ich widok śmietana kiśnie i kilka tak glupich, ze cud że sa w stanie przeprowadzić proces oddychania bez pomocy innych i wszystkie sa Koło 30. Tylko jedna aktualnie nie ma konkubenta, wiec jak jestes w miare normalna to nie ma opcji, żeby sie ktos bie trafił. Tylko kwestia czy taki jak ty chcesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@AnonimoweMirkoWyznania: ludzie przecież to ewidentnie jakiś spierdox podający się za kobietę napisał żeby podkur#ić kobiety dobijające do 30. Ale każdy ktoś wychodzi z domu zna realia i nie czerpie wiedzy tylko z wykopu wie że życie tak nie wygląda xd
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Nigdy mój wiek nie jest problemem, a zawsze biorę się za młodszych, bo lubię, i to 8-9/10. Nieraz takie szczawiki 10 lat młodsze chciały się umówić, że musiałam odmawiać, bo jednak są jakieś granice. Może wyglądasz staro, nie jesteś seksowna, nie masz żadnego hobby, jesteś nudna albo po prostu brzydka?
  • Odpowiedz