Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest sens szukać miłości w wieku 31 lat?
Jestem nieśmiała, zwykła dziewczyna i nie mam nawet szans z młodymi, szalonymi laskami. W pracy podobał mi się taki jeden 34, ale on umawia się z 20-tkami. Potem przeszłam do innego działu i kolejny 35 lat to samo, młoda z różowymi włosami. U starszych nie mam szans, to u młodszych tym bardziej.
Miałam też tindera, jednak dziwnie tam było. Czepiali się wieku, chociaż byłam miła i nie wiem po co lajki dawali, pewnie tak dla beki.
Znajome w podobnym wieku mówią żeby założyć tinder i tylko na bzykanie, bo nas i tak już nikt nie zechce.
Ale kicha, no przykro mi. Jestem tylko liczbą:(

#anonimowemirkowyznania #tinder #depresja #smutnezycie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 164
  • Odpowiedz
nieop: @Czill23 na wykopie to niemożliwe, ale są różowe bez żadnego powodzenia. Takie fajne koleżanki dla wszystkich, zabawne, miłe, fajnie pogadać, wspólne zainteresowania, ale nikt nie widzi w nich kobiet.

Pocieszające są te odpowiedzi. Uda się wyrobić z operacjami do 30-tki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: trochę szczęścia. Na Tinderze poznałem osobę, z którą byłem na x wyjazdach przez pół roku, a nie było nic związanego z seksem xD Dziwne doznanie, a jednocześnie zajebista więź.
3 lata starsza, ja 29. Da się.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: eeee nie #!$%@?. Jak laska jest fajna i ogarnięta to może mieć i 31. 35lvl here.

Dam Ci tą samą radę która daje znajomym którzy marudzą. Idź na siłownię, do fryzjera, kup sobie fajniejsze ciuchy a przede wszystkim - zainteresuj się czymś innym niż TV. Może być nawet garncarstwo.
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun bo to trzeba mieć trochę farta żeby spotkać osobę w podobnym wieku (dsjme te 30-33lata) i wyrazić sobą wzajemne zainteresowanie. Mnóstwo ludzi w tym wieku już ma rodziny albo są zajęci i jakoś tak z automatu się ich omija na "radarze" bo zakładamy w głowie, gdzieś głęboko że to i tak nie ma sensu bo pewnie zajety/zajęta. No ale fakt, łatwo nie jest kogoś poznać. Do tego jeszcze mniej czasu na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: "Kto szuka nie błądzi" - Mirabelko, nie poddawaj się. Czy szukać warto? Zadaj sobie lepiej pytanie: "Czy warto się poddać bez walki?". Wierzę w ciebie! Take my energy Mirabelko ()
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @girlsjustwannahavefun:

Nie chcę być niemiły, ale mam szczere pytanie: co robiłyście przez ostatnie 10 lat że udało się wam nie poznać faceta na stałe? Serio, wydaje mi się że kobiety nawet jak nic nie robią w swoim życiu to bez problemu znajdą partnera. Na takim tinderze to każda kobieta ma dosłownie lawinę wiadomości od facetów którzy chcą się spotkać, pogadać, gdzieś wyjść.

Co do wolnych facetów po 30 chcących
  • Odpowiedz
@01ab: a kto tu powiedział, że nie poznałam faceta na stałe? od 16 roku zycia do 26 bylam w 3 relacjach, ale życie bywa przewortne. Randkuje, poznaje ludzi w róznych miejsach ale nie ma tego czeogoś. Mam lawinę wiadomośći, lawinę propozycji randek nawet teraz, ale co z tego.
  • Odpowiedz