Wpis z mikrobloga

Siemano mirunie,

sytuacja przedstawia się następująco, a mianowicie odmówiłem przyjęcia mandatu w wysokości 500 zł za przemieszczanie się podczas "stanu epidemii" bez jakiejkolwiek "potrzeby". Od piątku mnie bagetmajstry szukały i dopiero wczoraj wręczyli mi przesyłkę z sanepidu, zdjęcie poglądowe w załączniku.

Nie ukrywam, że jestem zszokowany faktem co tu się o--------a( ͡° ʖ̯ ͡°). Najśmieszniejsze, że na odwołanie się od tego są 2 tygodnie a na zapłatę kary tydzień.

Jakieś porady prawne?

#koronawirus #bekazpisu #pytanie
drivent - Siemano mirunie,

sytuacja przedstawia się następująco, a mianowicie odmó...

źródło: comment_1586700371OMHhInfrj2SRqr2xJdKEtn.jpg

Pobierz
  • 592
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Murasame: Tu nie chodzi o bycie geniuszem. Tu chodzi o mentalność ludzi, którzy podpuszczają innych pisaniem o waleniu wszystkich zakazów, a potem jest płacz i zgrzyt.
  • Odpowiedz
@AssRock: Z tego co wiem to nie można zająć środków na rachunku technicznym. Czyli nadmiarem gotówki można nadpłacić karty kredytowe.
  • Odpowiedz
Grzegorz Władysław Gołdynia (ur. 22 lutego 1962 w Oświęcimiu) – polski lekarz, polityk, samorządowiec. Działacz opozycji w PRL, w 2007 podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia.

W 2015 został wiceprezesem Polski Razem w województwie małopolskim i zasiadł w radzie krajowej tej partii. Po jej przekształceniu w Porozumienie w listopadzie 2017, został członkiem zarządu krajowego ugrupowania.
Porozumienie, czyli pewnie się nie cieszył jak przystawiał pieczątkę.

Służbowy mail do pana Grzegorza
  • Odpowiedz
@drivent: i własnie dlatego ja zostałem w Niemczech xD Tu mi policja nie wlepi mandatu za spacer xD BTW. Czemu nie mówiłeś że szukasz otwartej apteki do sklepu czy coś. Ja osobiście bym kasy nie wpłacał. Ja im bym wpłacił a potem latami sie szlajać żeby oddali mimo bezprawnego zajęcia. A na działania komornika składać skargi.
  • Odpowiedz
Mnie zastanawia w takiej p-------j akcji jedno. Taki Sanepid pozbawia Cię środków do życia i rujnuje finansowo. Jak mniemam w sensownym państwie możesz im za coś takiego założyć pozew. Silny stres etc i zażądać jakiegoś odszkodowania. Rozumiem państwówka zostanie zapłacone z naszych podatków ale ktoś tam z tej drugiej strony musi być choć trochę osrany?
  • Odpowiedz
Czyli nadmiarem gotówki można nadpłacić karty kredytowe.


@wshk: To nie jest sposób. Bank może wtedy zerwać umowę o prowadzenie karty. Ale to tylko w przypadku nadużywania tej metody. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Także "ziomuś" powodzenia Ci życzę, zajebisty masz weekendzik dzięki wykopowym poradom ekspertów i swoim doświadczeniu z prawem


@murdoc: Też będziemy tobie życzyli powodzenie jak np. przyjmiesz mandat, a upierdliwy milicjant zrobi tobie psikusa i mimo wszystko wyśle pismo do sanepidu.
  • Odpowiedz
@AssRock: Zapędziłem się z tym nadpłaceniem, bo w końcu większość ludzi ma długi na kartach więc to tylko spłata długu wobec banku.
  • Odpowiedz
@drivent: pewnie pyszczyłeś tym psom, co? :D q--a ludzie nigdy sie nie nauczą, ze skuteczny w starciu z administracja cwaniak to mily i grzeczny cwaniak.

Karę dostałeś i tak najniższą możliwą bo widelki zaczynają sie od 5k.
I nie sluchaj dzieciaków co ci radzą kase wyplacac, ttlko sie narazisz na dodatkowe koszty. Zaplac ze 5k i sie odwolaj, powoluj sie na wypowiedzi premiera, chaos informacyjny fatalna sytuacje finansowa z nadchodzacym
  • Odpowiedz