Wpis z mikrobloga

Siemano mirunie,

sytuacja przedstawia się następująco, a mianowicie odmówiłem przyjęcia mandatu w wysokości 500 zł za przemieszczanie się podczas "stanu epidemii" bez jakiejkolwiek "potrzeby". Od piątku mnie bagetmajstry szukały i dopiero wczoraj wręczyli mi przesyłkę z sanepidu, zdjęcie poglądowe w załączniku.

Nie ukrywam, że jestem zszokowany faktem co tu się #!$%@?( ͡° ʖ̯ ͡°). Najśmieszniejsze, że na odwołanie się od tego są 2 tygodnie a na zapłatę kary tydzień.

Jakieś porady prawne?

#koronawirus #bekazpisu #pytanie
drivent - Siemano mirunie,

sytuacja przedstawia się następująco, a mianowicie odmó...

źródło: comment_1586700371OMHhInfrj2SRqr2xJdKEtn.jpg

Pobierz
  • 592
Grzegorz Władysław Gołdynia (ur. 22 lutego 1962 w Oświęcimiu) – polski lekarz, polityk, samorządowiec. Działacz opozycji w PRL, w 2007 podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia.

W 2015 został wiceprezesem Polski Razem w województwie małopolskim i zasiadł w radzie krajowej tej partii. Po jej przekształceniu w Porozumienie w listopadzie 2017, został członkiem zarządu krajowego ugrupowania.
Porozumienie, czyli pewnie się nie cieszył jak przystawiał pieczątkę.

Służbowy mail do pana Grzegorza


Strasznie biedny ten sanepid,
Mnie zastanawia w takiej #!$%@? akcji jedno. Taki Sanepid pozbawia Cię środków do życia i rujnuje finansowo. Jak mniemam w sensownym państwie możesz im za coś takiego założyć pozew. Silny stres etc i zażądać jakiegoś odszkodowania. Rozumiem państwówka zostanie zapłacone z naszych podatków ale ktoś tam z tej drugiej strony musi być choć trochę osrany?
@drivent: pewnie pyszczyłeś tym psom, co? :D #!$%@? ludzie nigdy sie nie nauczą, ze skuteczny w starciu z administracja cwaniak to mily i grzeczny cwaniak.

Karę dostałeś i tak najniższą możliwą bo widelki zaczynają sie od 5k.
I nie sluchaj dzieciaków co ci radzą kase wyplacac, ttlko sie narazisz na dodatkowe koszty. Zaplac ze 5k i sie odwolaj, powoluj sie na wypowiedzi premiera, chaos informacyjny fatalna sytuacje finansowa z nadchodzacym zwolnienirm