Wpis z mikrobloga

Siemano mirunie,

sytuacja przedstawia się następująco, a mianowicie odmówiłem przyjęcia mandatu w wysokości 500 zł za przemieszczanie się podczas "stanu epidemii" bez jakiejkolwiek "potrzeby". Od piątku mnie bagetmajstry szukały i dopiero wczoraj wręczyli mi przesyłkę z sanepidu, zdjęcie poglądowe w załączniku.

Nie ukrywam, że jestem zszokowany faktem co tu się #!$%@?( ͡° ʖ̯ ͡°). Najśmieszniejsze, że na odwołanie się od tego są 2 tygodnie a na zapłatę kary tydzień.

Jakieś porady prawne?

#koronawirus #bekazpisu #pytanie
drivent - Siemano mirunie,

sytuacja przedstawia się następująco, a mianowicie odmó...

źródło: comment_1586700371OMHhInfrj2SRqr2xJdKEtn.jpg

Pobierz
  • 592
  • Odpowiedz
a takie coś przejdzie


@grubybenek: a zgięte już traci ważność? wierzcie dalej opozycji nakręcającej łamanie przepisów, oni wam kasy nie zwrócą haha wspieracie tą kasą z mandatów pis
  • Odpowiedz
sam jesteś śmieciem, Platforma była 100 razy lepsza niż to gówno, które przekupuje ludzi ich własnymi pieniędzmi.


@awdr: nie bądź aż taki delikatny, myślę że jak napiszesz że Platfusia była 10000 razy lepsza to też będzie prawdziwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@analnejumanji: W końcu zarówno przepisy kodeksu postępowania cywilnego, jak i kodeksu pracy czy ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji mają regulacje chroniące pewne minimum egzystencyjne dla człowieka
  • Odpowiedz
@drivent to gitarka. moglbyś napisać chociaż coś więcej na temat tej całej szopki, jak wygladała rozprawa, co mówił sędzia itp. Skoro sprawa umorzona to skąd mandat?? Przepisy są niekonstytucujne więc to trochę bez sensu.
  • Odpowiedz
@nynor: "wyrok" sanepidu uchylony bez jakiegokolwiek procesu sądowego. Co do mandatu na ten moment nie mogę się za dużo wypowiedzieć, przestało mnie to śmieszyć. Na ten moment mam 500zł + 180zł kosztów do zapłaty xD. Państwo w państwie
  • Odpowiedz