Wpis z mikrobloga

Jestem ogromie zmartwiona tym, co się dzieje w naszym kraju. Ale tak na serio zmartwiona. Myślę o tym. To co się odpiernicza przechodzi ludzkie pojecie. Władza Jarosława, to jak władza absolutna. Ale wiecie co mnie bardziej martwi? To, że ludzie go wybrali i PiS wybrali.

Pamiętam, jak byłam młoda, byłam w gimnazjum i pojechałam na ferie do siory do Torunia i wtedy oglądałyśmy tv w trwodze, bo obalali rząd PiSu! Tak, rząd PiSu został obalony! Nie mieli wtedy większości w sejmie. Poza tym ludzie ich nienawidzili. A teraz ludzie tego nie pamiętają, były przecież przyspieszone wybory itd! Ku***, ludzie, oni wtedy nie umieli ogarnąć kraju, obalono rząd i potem po kilku latach znowu ich wybrali! Ja nie ogarniam tego. Jak szybko można zapomnieć? #koronawirus #polska
  • 2
@cocieboli: Jest gorzej niż opisałaś: większość idiotów nadal zagłosowałaby na tą partię w następnych wyborach parlamentarnych, wystarczy spojrzeć na wyniki dzisiejszego sondażu (ok. 44% o ile dobrze pamiętam). Zresztą wystarczy obserwować wybory prezydenckie i to jak najprawdopodobniej długopis znowu wygra. Ten naród zasługuje na to, co go spotyka. Żal jedynie całego trudu poległych bohaterów, którzy oddawali życie za wolność Polski, zarówno w czasie wojny jak i podczas reżimu komunistycznego. A to