Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@styslaw: jak mogę to zawsze wybieram paczkomat i od lat wszystko wygląda sprawnie i szybko. Ostatnio miałem jedyny problem, gdy jak chciałem otworzyć zdalnie paczkomat to nie otworzyły mi się drzwiczki mimo, że na tel wyświetlił mi się komunikat o wyjęciu paczki i zakończeniu całego procesu. Ale tu udało mi się dodzwonić i załatwić sprawę od razu. Trochę to trwało bo stałem przy paczkomacie ok. 40 min ale to rozumiem bo
@vauecki: Tylko frustracja, nie żadne endorfinki. W ciągu ostatniego miesiąca poczta polska ma do mnie 100% niedostarczonych paczek, w tym jedna, która rzekomo ma mój podpis pod odbiorem, i której na oczy nie widziałem.

Inpost idealny nie jest, ale generalnie jest ok.
@GaiusBaltar Ja wyrażę zgoła odmienną opinię - Poczta Polska nigdy nie zniszczyła i nie zgubiła mi żadnej przesyłki. A korzystam z niej co najmniej raz w tygodniu od kilku lat. Raz poproszono mnie o wysyłkę przez paczkomat InPostu - paczka wróciła do mnie kompletnie zniszczona. Żeby tego było mało, miała ślad buta na sobie, jakby ktoś perfidnie ją podeptał. InPost reklamacji nie przyjął ¯_(ツ)_/¯
@3cytryny: @GaiusBaltar:

Ale przed koronawirusem miałem śmieszna sytuacje z paczkomatem xD
Takie tldr;
Baba przedemna nadawała paczkę. #!$%@? zaparkowała wcześniej auto.
Ktoś zaczął mega trąbić na jej auto wiec po zamknięciu skrytki pobiegła do auta i odjechała.
Patrzę, ze nadawanie paczki na ekranie no to klikam anuluj.
Otworzyło mi jej skrytkę xD
Potem ogólnie zmarnowałem pol h żeby to wyjaśnić na infolinii i tam się dodzwonić.

Także może czasem ludzie