Wpis z mikrobloga

@3cytryny: @GaiusBaltar: co prawda moja paczka finalnie sie znalazla (troche stresu bylo bo telefon za 4 kola), ale przez ponad tydzien byla codziennie "w doreczeniu", na infolinii codziennie mowili ze jutro na pewno bedzie, po czym paczka wrocila do nadawcy xD xD xD ale nadal mniej problemow niz z PP :P
  • Odpowiedz
@3cytryny: mi na 100 paczek chyba się nie zdarzyło, żebym miał problem. Mam wrażenie że te opinie są oparte na początkach działalności inPostu. Jak dla mnie teraz to jest profeska.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@styslaw: jak mogę to zawsze wybieram paczkomat i od lat wszystko wygląda sprawnie i szybko. Ostatnio miałem jedyny problem, gdy jak chciałem otworzyć zdalnie paczkomat to nie otworzyły mi się drzwiczki mimo, że na tel wyświetlił mi się komunikat o wyjęciu paczki i zakończeniu całego procesu. Ale tu udało mi się dodzwonić i załatwić sprawę od razu. Trochę to trwało bo stałem przy paczkomacie ok. 40 min ale to rozumiem bo
  • Odpowiedz
@vauecki: Tylko frustracja, nie żadne endorfinki. W ciągu ostatniego miesiąca poczta polska ma do mnie 100% niedostarczonych paczek, w tym jedna, która rzekomo ma mój podpis pod odbiorem, i której na oczy nie widziałem.

Inpost idealny nie jest, ale generalnie jest ok.
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar Ja wyrażę zgoła odmienną opinię - Poczta Polska nigdy nie zniszczyła i nie zgubiła mi żadnej przesyłki. A korzystam z niej co najmniej raz w tygodniu od kilku lat. Raz poproszono mnie o wysyłkę przez paczkomat InPostu - paczka wróciła do mnie kompletnie zniszczona. Żeby tego było mało, miała ślad buta na sobie, jakby ktoś perfidnie ją podeptał. InPost reklamacji nie przyjął ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@3cytryny: @GaiusBaltar:

Ale przed koronawirusem miałem śmieszna sytuacje z paczkomatem xD
Takie tldr;
Baba przedemna nadawała paczkę. #!$%@? zaparkowała wcześniej auto.
Ktoś zaczął mega trąbić na jej auto wiec po zamknięciu skrytki pobiegła do auta i odjechała.
Patrzę, ze nadawanie paczki na ekranie no to klikam anuluj.
Otworzyło mi jej skrytkę xD
Potem ogólnie zmarnowałem pol h żeby to wyjaśnić na infolinii i tam się dodzwonić.

Także może czasem ludzie
  • Odpowiedz