Wpis z mikrobloga

@Vladimir_Kotkov: Pamiętam, zdarzały im się opóźnienia - ale z tym się liczę. Prezenty zamawiam minimum miesiąc przed świętami.

Poczta polska po prostu nie dostarcza do mnie pierwszego awiza (nie mówiąc o paczce, mimo, że jestem z reguły w domu). Listonosz (Ukrainiec) nie umie wypisać - pierwsze co do mnie przychodzi to wydrukowane awizo powtórne. Składałem kilka reklamacji, nic nie wynikło.

Raz przez taką akcję odebrałem wezwanie ze skarbówki po terminie. Jeśli
  • Odpowiedz
@styslaw: InPost to jest jedna z Polskich firm, które szanuje jak #!$%@?. Zero januszerki, maksymalna automatyzacja, mega proste interfejsy, szybko, sprawnie, bez #!$%@?.
  • Odpowiedz
@bledny Nie XD Jest różnica pomiędzy dowodami anegdotycznymi, a rzeczywistymi statystykami doręczonych i zagubionych paczek obu tych firm. Mój komentarz miał na celu zwrócenie uwagi na to, że są ludzie mający pozytywne doświadczenia z PP, a negatywne z IP. Tylko tyle.
  • Odpowiedz
@3cytryny: zalezy od oddzialu. Nawet jezeli chodzi o firmy kurierskie. Niektore rejony ludzie pluja na DPD ja mialem super ziomeczkow co roznosili. Jedyne co to K-EX nigdy nie ma dobrej opinii ta gowno firma u kazdego gubi paczki i nimi #!$%@? xD
  • Odpowiedz
chyba nie pamiętasz jaki był hejt na inpost przed świętami gdzie nie wyrabiali i było mnóstwo fakapów


@Vladimir_Kotkov: przy poprzednich świętach? W 2018 tak było, ale w zeszłym roku w święta już dali radę
  • Odpowiedz
bo w odróżnieniu od poczty polskiej nie kradnie/nie gubi paczek


@GaiusBaltar: zdarza im się rozdupcyć, zgubić również. natomiast nie jest partyjną stołkownią jak PP, nie jest również zwolniony z VATu jak PP a mimo to, miażdży PP na każdym kroku.
  • Odpowiedz