Wpis z mikrobloga

Pogarda dla starszych ludzi na wykopie jest niewyobrażalna. Wy nie rozumiecie tego, że z wiekiem zachodzą w ograniźmie nieodwracalne zmiany, a umysł 60 czy 70-latków nie pracuje tak jak młodej osoby i niewiele z tym już można zrobić. Myślicie, że wy na starość będziecie się zachowywać inaczej niż dzisiejsi seniorzy? Wczoraj widziałem pretensje, bo seniorzy poszli do sklepów już o 7 rano mimo, że mieli swoje godziny (10-12). Dzisiaj z kolei pretensje, bo poszli między 10 a 12 i stworzyli kolejki zamiast iść też w innych godzinach, bo przecież godziny 10-12 to nie jest nakaz. I tak źle i tak niedobrze. Jesteście tak przesiąknięci negatywizmem, że pierwsze co widzicie w sytuacjach to minusy. Uważacie się za jakiś wielce oświeconych, bo jesteście mądrzejsi niż przeciętni stary człowiek, ale pamiętajcie, ze miarą wartości człowieka nie jest inteligencja, ale to jak traktuje innych ludzi. A wy traktujecie ich jak śmieci, dlatego wasza wartość szoruje po ziemi.

Wykop jest bez wątpienia jednym z najbardziej negatywnych miejsc w polskim internecie. To już na FB czy na twitterze jest mniej takiego bezsensownego hejtu.

Pozdrawiam.

#oswiadczenie #truestory #koronawirus
  • 139
Te ich "zmiany w mózgu", to często mają na własne życzenie. Tak się dzieje, gdy człowiek przeistacza się w zombie oglądające w kółko telewizję.


@Promilus: Dokładnie tak!!! Ja mówiłem nie raz (przed epidemią) swojej babci żeby wychodziła z domu, poszła do koleżanki, pospacerowała, zajęła się czymś, uszyła mi coś (bo umie dobrze) to nie. Po co, nie ma czasu xDDD. Siedzi więc na dupie w domu i ogląda telewizję oraz czyta
@Nirin ja się totalnie zgadzam z @perasperaadopelastra są stare baby ktore zawsze takie były i wiek tu nie ma nic do rzeczy i są babcie które mają troszkę oleju w głowie i są w stanie siedzieć w domu i zrozumieć powagę sytuacji. Mówią że inteligenty człowiek nigdy się nie nudzi - i tutaj to się sprawdza idealnie.
Zewsząd jest ofiarowana pomoc, od sąsiadów, od rodziny, od znajomych. Naprawdę nie muszą wychodzić, a
Uważają się za mądrzejszych bo mogą szybciej znaleźć potrzebna informację w komórce na gooogle czy YouTube. Ale jeszcze ja trzeba zastosować a z tym jest gorzej. Dzisiejsza młodzież i nie tylko wywyższa się tym ze potrafi szybko ruszać kciukiem. Niestety tylko kciukiem. ! Bo głowa i sumieniem na pewno nie!
@Nirin: Bo dla tych #!$%@? ludzi ZARZYNANA JEST GOSPODARKA, MILIARDY MŁODYCH TRACI PRACE, FIRMY, MAJĄTKI żeby pruchno mogło przeżyć, A ONI MAJĄ #!$%@?. W Y J E B A N E. Emeryturka jest co ich obchodzi że ich wnuk czy syn staje się bankrutem, oni już HURR DURR mogą umrzeć a w WIRUSA TO NIE WIERZĄ TO JAKAŚ BZDURA. HA TFU na ciebie.

Jak już muszę poświęcić 25% wypłaty, a w