Wpis z mikrobloga

Pogarda dla starszych ludzi na wykopie jest niewyobrażalna. Wy nie rozumiecie tego, że z wiekiem zachodzą w ograniźmie nieodwracalne zmiany, a umysł 60 czy 70-latków nie pracuje tak jak młodej osoby i niewiele z tym już można zrobić. Myślicie, że wy na starość będziecie się zachowywać inaczej niż dzisiejsi seniorzy? Wczoraj widziałem pretensje, bo seniorzy poszli do sklepów już o 7 rano mimo, że mieli swoje godziny (10-12). Dzisiaj z kolei pretensje, bo poszli między 10 a 12 i stworzyli kolejki zamiast iść też w innych godzinach, bo przecież godziny 10-12 to nie jest nakaz. I tak źle i tak niedobrze. Jesteście tak przesiąknięci negatywizmem, że pierwsze co widzicie w sytuacjach to minusy. Uważacie się za jakiś wielce oświeconych, bo jesteście mądrzejsi niż przeciętni stary człowiek, ale pamiętajcie, ze miarą wartości człowieka nie jest inteligencja, ale to jak traktuje innych ludzi. A wy traktujecie ich jak śmieci, dlatego wasza wartość szoruje po ziemi.

Wykop jest bez wątpienia jednym z najbardziej negatywnych miejsc w polskim internecie. To już na FB czy na twitterze jest mniej takiego bezsensownego hejtu.

Pozdrawiam.

#oswiadczenie #truestory #koronawirus
  • 139
  • Odpowiedz
@Nirin: błędne zakładasz, że senior to zaraz miła babunia i uśmiechnięty staruszek. Wśród osób starszych jest taki sam przekrój jak wśród młodszych i możesz trafić zarówno na równego chłopa jak i zwyczajnego #!$%@?.

Ci starsi ludzie, których tak bronisz niejednokrotnie by Cię w szklance wody utopili, gdybyś się nie zgodził z nimi w delikatniej dla nich kwestii (chcesz poznać oblicze człowieka? porozmawiaj z nim o polityce). Oczywiście nie ma co
  • Odpowiedz
odpowiedz


@Nirin: Praktycznie większość wykładowców na uczelniach jest 60+ i ich umysły raczej pracują bardzo dobrze. Starzy ludzie faktycznie inaczej myślą - nie myślą. Organ nieużywany, zanika.
  • Odpowiedz
@Nirin:

Wy nie rozumiecie tego, że z wiekiem zachodzą w ograniźmie nieodwracalne zmiany, a umysł 60 czy 70-latków nie pracuje tak jak młodej osoby i niewiele z tym już można zrobić

Dlatego powinni podlegać takim samym ograniczeniom jak dzieci.
  • Odpowiedz
@Nirin: Przecież wykopki nawet nie widzą, że już stają się januszami, z których się wyśmiewają. Starość to dla nich jeszcze bardziej niewyobrażalna perspektywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co nie zmienia faktu, że stanowcza większość tych starych nieogarów to po prostu bycie nieogarem w młodości. Zaniedbania wychodzą po latach. Tym bardziej boję się mojej własnej starości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Nirin: jeśli uznajemy że mają nieodwracalne zmiany w mózgach to wysłać ich do lekarzy na badania, jak nie przejdą odebrać np. prawa wyborcze, prawo jazdy itd.
  • Odpowiedz
Wy nie rozumiecie tego, że z wiekiem zachodzą w ograniźmie nieodwracalne zmiany, a umysł 60 czy 70-latków nie pracuje tak jak młodej osoby i niewiele z tym już można zrobić.


@Nirin: No to jak z wiekiem zachodzą pewne zmiany które uniemożliwiają im poprawną interpretację sytuacji w której się znaleźli, to trzeba ich na badania to wysłać do lekarzy/ubezwłasnowolnić/zakazać brania udziału w wyborach, bo nie chcę aby rząd wybierał mi ktoś
  • Odpowiedz
@Nirin: Moja babcia wie, że ma siedzieć na dupie w domu, jak coś chce to prosi żeby jej to kupić itp. Siedzi sama w domu, bo dziadka już nie ma, a jakoś nie w głowie jej spacerki do sklepu z nudów. Wśród starszych ludzi jest tak samo jak wśród młodych duża część to debile.
  • Odpowiedz
Myślicie, że wy na starość będziecie się zachowywać inaczej niż dzisiejsi seniorzy?


@Nirin: Tak, będę się inaczej zachowywał bo nie jestem popieprzony (Nie mówię tu o chorobach - ale nie o tym jest ten wpis)
  • Odpowiedz