Wpis z mikrobloga

Pogarda dla starszych ludzi na wykopie jest niewyobrażalna. Wy nie rozumiecie tego, że z wiekiem zachodzą w ograniźmie nieodwracalne zmiany, a umysł 60 czy 70-latków nie pracuje tak jak młodej osoby i niewiele z tym już można zrobić. Myślicie, że wy na starość będziecie się zachowywać inaczej niż dzisiejsi seniorzy? Wczoraj widziałem pretensje, bo seniorzy poszli do sklepów już o 7 rano mimo, że mieli swoje godziny (10-12). Dzisiaj z kolei pretensje, bo poszli między 10 a 12 i stworzyli kolejki zamiast iść też w innych godzinach, bo przecież godziny 10-12 to nie jest nakaz. I tak źle i tak niedobrze. Jesteście tak przesiąknięci negatywizmem, że pierwsze co widzicie w sytuacjach to minusy. Uważacie się za jakiś wielce oświeconych, bo jesteście mądrzejsi niż przeciętni stary człowiek, ale pamiętajcie, ze miarą wartości człowieka nie jest inteligencja, ale to jak traktuje innych ludzi. A wy traktujecie ich jak śmieci, dlatego wasza wartość szoruje po ziemi.

Wykop jest bez wątpienia jednym z najbardziej negatywnych miejsc w polskim internecie. To już na FB czy na twitterze jest mniej takiego bezsensownego hejtu.

Pozdrawiam.

#oswiadczenie #truestory #koronawirus
  • 139
Mordo, nie tłumacz wszystkiego zmianami. Ogarnięci ludzie są ogarnięci w wieku 30 lat i ogarnięci w wieku 70 lat. Jak ktoś był głupim Januszem za młodu to na starość jest głupim starym grzybem, po prostu

Z tym zgoda.

. Nikt nie hejtuje ogarniętych i roztropnych starszych ludzi, którzy np. jak moja Babcia siedzą w domu i czytają książki czy śmieszkując z koleżankami na fejsie, starych grzybów którzy wychodzą bo się nudzą w
Wy nie rozumiecie tego, że z wiekiem zachodzą w ograniźmie nieodwracalne zmiany, a umysł 60 czy 70-latków nie pracuje tak jak młodej osoby i niewiele z tym już można zrobić.

Co za brednia, większość osób w wieku 70 lat jeżeli dbała o siebie utrzyma zdolności intelektualne na poziomie takim że powinna samym doświadczeniem życiowym być wstanie utrzymać pewien poziom. To że przepite polskie łby ta nie umieją to nie mój problem.

Myślicie,
@Nirin: A z kolei z moich obserwacji wynika, że na starość ludziom jedynie wyolbrzymiają się uprzednio posiadane cechy. Jak ktoś był nierozgarniętym ignorantem w przeszłości, to jest nim na starość x2. Dodatkowo ludzie często sami doprowadzają do degradacji swojego mózgu, unikając książek, gazet, złożonego, logicznego myślenia, samokrytyki.
@KochanekAdmina: ej mordo w 2008 mialem 29 lat i ty mnie #!$%@? nie ucz co to jest recesja bo juz dotyka kazdego z nas.ale szacunek do ludzi mam zawsze tym bardziej do starszych jakos nie widze tych tlymow staruszkow a mieszkam w 140 tysiecznym miescie i pracuje codziennie wychodze z domu.wy #!$%@? #!$%@? w wansach i grzywkach spuszczczonych na oczy zyjecie w jakims swoim swiecie #!$%@? w dodatku
i nie karmić trolla już


@rapgod95: Prędzej za trolla uznałbym kogoś o takich poglądach jak ty( hurr durr zwierzenta uśmiercajo swoje staruchy, my tesz powinniśmy tak robić) niż jego, no ale tu jest wypok, siedlisko piwniczaków o skrajnym światopoglądzie, więc, o zgrozo ty tak naprawdę uważasz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Nirin: czytając taki wpis wiem, że pisał go ktoś kto nie ma styczności ze starszymi osobami dzień w dzień. Ja mam i mogłabym napisać książkę. Zachowanie starszych ludzi w sklepie:
Dotykanie absolutnie wszystkiego gołymi rękoma. Chleb, bułka, paczek, nie ma znaczenia, trzeba pomacać. 95% osób tak robiących to właśnie starzy.
Wąchanie wszystkiego. Zwłaszcza pieczywa. Nie wiem, ja nie chciałabym jeść bułki, która ktoś dotykał nosem #!$%@?.
Codzienne zakupy dzielone na 4-5