Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 79
@aleqsandrov: bo jest, tylko nie zaatakuje on w ciągu 5 dni jak wirus, tylko za 20-50 lat. I wiesz co? Nie wyzdrowiejemy z niego jak z wirusa. Ostrożne szacunki mówią, że jeśli dziś ludzkość by zrezygnowala z jakichkolwiek paliw kopalnych, to ziema wróci do normy za jakieś 20 tysięcy lat. A co nas czeka za kilka dekad i przez te tysiące lat? Całkowite zakwaszenie oceanów, sztormy, huragany i burze, jakijc ludzkość
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@tellet: nie, to przez trwającą od 200 lat erę przemysłową. Spalanie paliw kopalnianych zaburzylo niezwykle delikatny ekosystem, który był w stanie sam się naprawiać np. podczas emitowania ogromnych ilości CO2 przez wybuchajace wulkany. Nie wiem co ma do tego słomka i twój hindus, choć domyślam się, że chodzi ci o to, że Europa ma się starać, a Indie nie muszą. Wyobraź sobie, że to Europa jesr najbogatszym rejonem na świecie i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@korni007: jaki ekofoliarz? Człowieku #!$%@?ło cie? Ja tylko przytaczam to, co mówią wszyscy naukowcy na świecie. Naukę popartą tysiącami badań i analiz prowadzonymi od dekad nazywasz foliarstwem? Ja wiem, że żyjąc na wsi zabitej dechami, paląc w piecu śmieciami i jeżdżąc starym dieslem, można uważac się za Boga, lecz nie mów, że cała światowa nauka, to foliarstwo, bo się po prostu ośmieszasz kmiocie xD
@boskakaratralalala Ja myślę, że ludzie są zbyt głupi, żeby zapobiec kryzysowi który nas czeka, co też wykazują dwaj koledzy powyżej. Wirus spowodował, że potrafimy zadziałać i nawet poswiecic gospodarkę, bo zagrożenie jest tu i teraz. A klimat, który zmienia się powoli (z perspektywy człowieka, bo z perspektywy planety nigdy wcześniej tak szybko sie nie zmienial) jest zbyt skomplikowana i abstrakcyjna kwestią. Nawet jak za 20 lat zimy bez śniegu będą norma, z
@boskakaratralalala to ty się ośmieszasz swoimi #!$%@? filozofiami z dupy. O ile zgadzam się że to nastąpi o tyle nje zgadzam się że w ciągu 20lat xD weź #!$%@? czapeczkę popraw
A druga sprawa ze jak widzę jak się klimat Ociepla już, co widać po zimach, to liczę na to, że w końcu jesień i zimą przestaną istnieć jako pory roku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@korni007: powtarzam ci jeszcze raz, bo i widzę nie dociera. To nie moje filozofie, tylko przytoczyłem tu wnioski najtezszych umysłów na świecie. Chcesz mi powiedzieć, że ludzie którzy badają klimat od dekad i poświęcają temu życie #!$%@? wiedzą i to co mówią, to filozofię z dupy? xD Ośmieszasz się, zrozum to. naucz się czytać ze zrozumieniem. Poza tym napisałem 20-50. A kiedy to nastąpi, to nikt nie wie, bo proces ocieplania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@boskakaratralalala to ty się ośmieszasz swoimi #!$%@? filozofiami z dupy. O ile zgadzam się że to nastąpi o tyle nje zgadzam się że w ciągu 20lat xD weź #!$%@? czapeczkę popraw

A druga sprawa ze jak widzę jak się klimat Ociepla już, co widać po zimach, to liczę na to, że w końcu jesień i zimą przestaną istnieć jako pory roku

@korni007: z kim ja tu w ogóle dyskutuje xD czy