Wpis z mikrobloga

Fallout Sonora - JUŻ JEST! (po rosyjsku)

Link

Intro

Krótko i szybko:
1. Na razie jest tylko po rosyjsku
2. Zgaduję, że wymaga Fallout 2 do działania (kto pamięta zamieszanie z Nevadą?)
3. Sonora jest większa niż Fallout 1, a rozmiarem zawartości pewnie dorównuje Nevadzie
4. Na NMA ruszyło angielskiego tłumaczenie, a polskie pewnie wystartuje po angielskim @falloutcorner ?
5. Jest to wielkie święto dla fanów Fallouta :)

Dziękuję bardzo @Neurohaox za obudzenie mnie i przypomnienie!

Osobiście nie śledziłem tego projektu bardzo uważnie (a premierę przespałem), więc chętnie poczytam Wasze wrażenia. No i niezmiennie liczę na @Senior_Mordino < dzięki niemu bardzo szybko wiedzieliśmy, czego spodziewać się po Nevadzie.

Aha, no i myślę, że super byłoby po ukończeniu angielskiego tłumaczenia zrobić o tym wykop i zdobyć główną kolejny raz, tak jak to robiliśmy przy okazji Resurrection oraz Nevady.

2020 rok jest jaki jest, ale pod względem Fallouta może być bardzo dobry - czeka nas jeszcze premiera modyfikacji Frontier do FNV.

Założyłem tag #sonora - może się przyjmie

#fallout #falloutmod #sonora #falloutsonora #postapokalipsa #crpg
Sagez - Fallout Sonora - JUŻ JEST! (po rosyjsku)

Link

Intro

Krótko i szybko:...

źródło: comment_1584991550nNF8KsXoLoixxImYtV5lf1.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Sagez: Nawet nie śledziłem ostatnio aktualności na forach bo wiedziałem, że trzymasz rękę na pulsie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Za dwa dni zacznie się u mnie spokojniejszy okres w pracy, wtedy rozpocznę przygodę z Sonorą. Oczywiście będę na bieżąco informował o wrażeniach, a po ukończeniu postaram się o bardziej wyczerpujący wpis w formie recenzji.
  • Odpowiedz
@Neurohaox: Przy pierwszym odpaleniu Nevady też znałem tylko literki. Nie taki diabeł straszny, szczególnie teraz w dobie słowników na komórkę. Tak więc do dzieła! Będziemy się lingwistycznie wspierać na meksykańskich pustkowiach ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Sagez: Super news, co prawda i tak poczekam na tłumaczenie angielskie albo pewnie i polskie bo teraz przechodzę New Vegas ale jaram się jak kamień pomorski.

Dziś się natknałęm na wpis, co prawda z 8 lutego, że twórca Mutant Rising "ma nadzieję" na wypuszczenie moda na święta tego roku, ale do tego newsa podszedłbym z duuuuuuuużym dystansen.
  • Odpowiedz