Wpis z mikrobloga

@bartiprog: Ja rozumiem, że to jest śmieszne jak się ogląda nie znając sytuacji Wonzia, ale on co chwilę wspomina na strimkach, że z jego wzrokiem nie jest wesoło i ma naprawdę trudną sytuację. Tym bardziej go rozumiem, bo sam mam wadę wrodzoną jednego oka, która skutkowała u mnie sprawnością widzenia w tym oku na poziomie 10% i jak sobie wyobrażam przez co on musi przechodzić, to w ogóle nie chce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eternal_slavo:
Możesz coś więcej powiedzieć o jego wzroku? Znajomy mi coś ostatnio mówił że wonziu ślepnie ale nie bardzo mogę znaleźć informacje o co dokładnie chodzi.
  • Odpowiedz
@KingOfTheWiadro: Ale #!$%@?... Od kiedy grał na strimach w FPSy widać było że zwraca uwagę tylko na to co na środku ekranu, nie widział komunikatów na krawędziach ekranu, ale czatku i moderacja zawsze to usprawiedliwiali lamieniem. Potem przy pubgu było to dużo bardziej widoczne, pojawiły się już powszechne sugestie żeby się udał do okulisty, to standardowo odpowiadał banowaniem. Teraz jest #!$%@? na wszystko i wszystkich i wszystko to jest innych
  • Odpowiedz