Wpis z mikrobloga

Czy jak mój bank splajtuje to nie będę musiał spłacać kredytu hioptycznego w nim zaciągniętego? Bo różowa na mnie wściekła, bo nie chciała brać kredytu tak dużego, ale ja dobrze płatna, stablina praca itd., to wziąłem trochę sporo, ale 20 lat i spłacone, nawet jeśli podwyżek bym nie dostał. Tylko teraz ten wirus i szef mnie wyrzucił, wymówka że koronawirus, ale pytałem czy po epidemii wznowimy kontrakt, powiedział że nie (jestem na b2b, ale nie wiedziałem że tak można... gadałem już z prawnikiem, ale mówi, że szef ma rację.), a w zeszłym miesiącu było trochę wydatków na samochód itp., i tak sobie policzyłem i wychodzi, że od kwietnia nie będę miał na spłatę rat. Uspokajam różową, że bank pewnie padnie, to nie będziemy musieli spłacać, ale w sumie nie wiem tak naprawdę. Powiedzcie mi Mirki prosze, bo ona mnie z.#!$%@?.

#koronawirus #nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #banki #kredyt #kredythipoteczny #bankowosc #gospodarka #ekonomia #pracbaza
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pepe1234: to nie działa tak, że bank upada i z dnia na dzień sobie znika, poza tym hipoteka nie jest Twoja więc coś lub ktoś musi ja 'przejąć' (inny bank) i dalej spłacasz