Wpis z mikrobloga

Taki owoc tych czasów, wychowanie k0biet w kulturze roszczeń i wymagań. Skoro twierdzi że dawanie seksu partnerowi to taka łaska z jej strony, to tylko w niej jest problem. Do tego zakładanie, że każda kobieta musi robić "wszystko" zupełnie jakby nie można było dogadać się z mężem i podzielić obowiązki.

#feminizm #bekazfeministek #bekazpisu #humorobrazkowy #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #bekazlewactwa #bekazprawakow #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #redpill #mgtow #przegryw #blackpill #stulejacontent #madka #bombelek #bekazpodludzi #prawo #oswiadczenie #psychologia #dyskryminacjamezczyzn
N.....y - Taki owoc tych czasów, wychowanie k0biet w kulturze roszczeń i wymagań. Sko...

źródło: comment_1583410258u8CtaLP40VlcRCXlznw5w2.jpg

Pobierz
  • 37
@Przepoczwarzenie: To Ty jesteś frajerką (bez urazy) że utrzymywałaś nieroba przez 6 #!$%@? lat zamiast go kopnąć i skoczyć na któregoś z Twoich kilku orbiterów. O ile to faktycznie było utrzymywanie, z doświadczenia wiem że kobiety przyzwyczajone do tego że wszystko się im stawia, kupią coś parę razy w przerwie gdy facet akurat nie spłaca wzystiego, a potem narzekają że "wszystko fundują".
@Nudziarz-Spokojny: non taken. Nope. Pracował dwa miesiące w nieruchomościach, ale firma upadła i dopiero teraz (po naszym rozwodzie) wypłacili mu część należności. Innej pracy się nie podjął, bo on ma dwie magisterki i wgl to nie będzie brał byle czego. "Pomogli" nam jego rodzice, w tym sensie że mieszkaliśmy jakieś dwa lata u jego starych, co było generalnie traumą i nie polecam. Powinnam go była kopnąć, ale wydawało mi się, że
@Przepoczwarzenie no hej. 39 lvl here. Właśnie jadę po córkę do przedszkola a potem jedziemy na tańce, bo mała lubi pląsać. Po powrocie szybko wstawię ziemniaki na obiad. Sałatka została jeszcze wczoraj, także tylko jajka sadzone i będzie obiad jak żona wróci z pracy. Potem wstawię pranie, ona powiesi bo lubi.. nie wiem czemu. Córce obiecałem, że się pobawię z nią. W tym czasie żona ogarnie wczorajszy bałagan, przy małym dziecku łatwo