Wpis z mikrobloga

Taki owoc tych czasów, wychowanie k0biet w kulturze roszczeń i wymagań. Skoro twierdzi że dawanie seksu partnerowi to taka łaska z jej strony, to tylko w niej jest problem. Do tego zakładanie, że każda kobieta musi robić "wszystko" zupełnie jakby nie można było dogadać się z mężem i podzielić obowiązki.

#feminizm #bekazfeministek #bekazpisu #humorobrazkowy #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #bekazlewactwa #bekazprawakow #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #redpill #mgtow #przegryw #blackpill #stulejacontent #madka #bombelek #bekazpodludzi #prawo #oswiadczenie #psychologia #dyskryminacjamezczyzn
N.....y - Taki owoc tych czasów, wychowanie k0biet w kulturze roszczeń i wymagań. Sko...

źródło: comment_1583410258u8CtaLP40VlcRCXlznw5w2.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Nudziarz-Spokojny: lol, idąc tym tokiem myślenia to facet jest też mechanikiem, hydraulikiem, budowlancem, łowcą(przecież łowi ryby), księgowym, szoferem #!$%@? starczy bo sam czuję żenade wysilajac sie na taką wyliczanke
  • Odpowiedz
@Przepoczwarzenie: Nie mówię, że tak koniecznie było w Twoim przypadku, ale czasami też kobieta nie pomaga w "ogarnięciu się".
Jestem z domu gdzie jest trzech facetów (tata, ja i brat) i jedna kobieta, no i długo tak było, że mama robiła dużo rzeczy takich domowych typu gotowanie, sprzątanie, pranie a my pracowaliśmy na podwórku, odśnieżaliśmy, grabiliśmy liście, kosiliśmy trawę itd choć wiadomo, że czasami i mama z nami grabiła i
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny: Dej mnie tom wcześniejszą emeryturę, bo się rucham i włączam pralkę.(°°

Tak się kończy wtrącanie państwa w każdą kwestię życia obywateli. To sam zainteresowany powinien decydować kiedy i czy w ogóle chce przechodzić na emeryturę. Przecież nawet równy wiek emerytalny nie jest sprawiedliwy/zadowalający dla wszystkich. Znajomy ma chorobę genetyczną i nikt z jego przodków których zna nie przekroczył 60
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny: Kurcze, a ja myślałam, że bycie kochanką dla swojego mężczyzny to jedna z najpiękniejszych ról w związku, a pani z komentarza domaga się za to pieniędzy, więc w charakterze kogo stawia siebie, oraz inne kobiety...? Poza tym - jej argument jest totalnie z dupy, bo przecież i osoba mieszkająca sama, po powrocie z pracy też musi sobie ugotować, zrobić pranie, zakupy, opłacić rachunki, czyli robić podstawowe rzeczy niezbędne do
  • Odpowiedz
@TotalDisaster: w mówieniu wprost stałam się mistrzem, mój obecny to czasem się doszukuje drugiego dnia, jak się wyrażam wyjątkowo łopatologicznie
Taki tam normik, ale mi się podobał. Teraz to już nie.

Dobra, nie sześć, tylko trzy lata, bo przecież małżeństwo zawarliśmy jeszcze na studiach, to nas rodzice jeszcze utrzymywali do końca studiów () Tak mi się napisało, bo byliśmy razem 6 ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Przepoczwarzenie: z doświadczenia wiem, że o "braku normalnych facetów" mówią osoby z olbrzymimi wymaganiami (często po tym, jak dostały trochę zainteresowania od chada).
  • Odpowiedz
@woote: Po prostu uwielbiam ten argument. Ile razy w roku facet robi coś w domu z budowlanki czy hydrauliki? A ile razy trzeba odkurzyć, zrobić obiad czy umyć kibel? Chyba jednak jest różnica.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CudMalina Odpowiadam debilnym argumentem na debilny argument. Faceci są tu sprowadzeni do ogółu, a to upośledzenie komunikacyjne i wybieranie niedojd przez biedne wiecznie pokrzywdzone kruche istoty, zmusza te uciemiezone sprzataczki, madki, księgowe i cholera wie kogo jeszcze do forsowania tak dojrzałych i trafnych argumentów
  • Odpowiedz