Wpis z mikrobloga

PLAN TO ERADICATE THE SPERMERS (plan wytępienia spermiarzy)

Część 4. Gra dopiero się rozpoczyna, gdyż Julka zwiększyła wymagania.

Moje eksperymenty na Tinderze trwają w najlepsze. Dotychczas przedstawiłem Wam, bardzo łagodne przypadki spermiarzy. Mimo to u niektórych z Was wywołały one odruchy wymiotne. Stwierdziłem, że siedząc za sterami "płodnej Julki" byłem bardzo łagodny dla spermersów. Te pierwsze screeny to jak mówiłem na początku, tylko taka rozgrzewka. Sporo mężczyzn jednak ignorowała rozmowę gdy zaczynałem być nie miły. W związku z tym zamieściłem opis którym mam nadzieję odsieję normalnych szanujących się facetów od spermochlipów, którzy zrobią wszystko dla księżniczki!
Od teraz będę bardzo jadowitą i agresywną Julką! Wymagania co do potencjalnych partnerów na Tinderze wzrosły do niebotycznych rozmiarów, a widoczne są one na zamieszczonym screenie. Czy znajdzie się śmiałek zdolny sprostać wymaganiom księżniczki i być z tego dumnym? Zobaczcie sami... Jadowite kły hipergamii zostaną wbite prosto w szyję spermiarzy! Nie przegapcie kolejnego odcinka projektu! Obiecuję, że będzie BRUUUUTALNIE!

#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski ##!$%@? #tfwnogf #incel #p0lka #spermiarzalert #spermiarz #spermiarzeztindera
B.....W - PLAN TO ERADICATE THE SPERMERS (plan wytępienia spermiarzy)

Część 4. Gra...

źródło: comment_1583044446AziK24P3wnxRS5DPPoHOza.jpg

Pobierz
  • 50
@Blackpill_RAW zawsze mnie dziwiło, że faceci tak chętnie lubią się podszywać pod kobiety. Nawet dla beki. Albo w grach MMO jako smukła cycata elfka xD
Czy to jest tak, że w ten sposób spełniasz swoje fantazje o #!$%@? ale boisz się w realu bo co inni pomyślą ? ( ͡º ͜ʖ͡º)