Wpis z mikrobloga

@Mirkomil: > Postępowanie w przypadku pominięcia tabletki. Jeśli pominięto tabletkę z ostatniego rzędu blistra (białą), należy to zignorować, ponieważ są to tabletki placebo. Niemniej jednak, należy ją usunąć z blistra, aby uniknąć przypadkowego wydłużenia okresu stosowania tabletek placebo. Opisane niżej informacje odnoszą się tylko do przypadku pominięcia tabletek zawierających substancje czynne (tabletek od 1. do 3. rzędu w blistrze, w kolorze różowym). Jeżeli od pominięcia tabletki upłynęło mniej niż 12 h,
@kraglapyrka: dokładnie, też zawsze pilnowałem żeby każda moja jadła bo nikt nie jest nieomylny, mogła zapomnieć a jak dwie osoby w związku zgodnie nie chcą dziecka to dbają razem o to żeby go nie było zwłaszcza, że niektóre różowe ryzykują ulaniem się od hormonów i nie oszukujmy się tabletki zwykle są w 90% dla faceta żeby mógł poruchać bez gumy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Thachi: #!$%@? na samą myśl o wazektomii czuję ogromny niepokój, bo widziałem filmik z tego xD

A co do tego na dole, to przez tabletki antykoncepcyjne może być sucho i zwyczajnie bez lubrykantu się nie da a laska też wtedy słabiej może wszystko odczuwać.
@Mirkomil ale wiesz, że nie wszystkie tabletki mają substancję czynną?
Tabletki mają hormon w określone dni, a reszta to placebo aby wyrobić u kobiet odruch brania tabletek codziennie, a nie czekania na kilka dni cyklu. Pytanie teraz, które z nich brała :)
@doodcinki: No to u mnie bardziej zależy od tego z czego są te gumy zrobione, bo lateksowe nawet najcieńsze są dla mnie gorsze od skynów, które z kolei muszę zamawiać przez neta bo wersji Large (która de facto jest taka sama jak zwykłe durexy a po prostu zwykłe skyny są mniejsze) w sklepach nie widuję xD