Wpis z mikrobloga

@Mirkomil: Istnieje możliwość że ma dwa opakowania (np w domu i w pracy) i jak zapomni wziąć z głównego to z zapasowego zjada, i zostawia wtedy w tych miejscach żeby nie pomylić się przy liczeniu i nie brać placebo za późno/za wcześnie.
  • Odpowiedz
Już od kumpli słyszałem dwie historie,jakie to oni mają zajebiste silne plemniki,że przy braniu tabletek ich laski zaszły w ciążę


@Chudyy: xD

I warto jeszcze zaopatrzyć się w tabsy dzień po no i chyba lepiej spiralę niż piguły.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Thachi: tak masz rację nie powinieneś się wypowiadać, są ultra thin i ja różnicy wielkiej nie widze, więc może najpierw zalicz swoją inicjację potestuj różne produkty i wyrób sobie zdanie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Mirkomil: Nie wiem czy wiesz, ale ci debile tego nie sprawdzają można brać je w dowolnej kolejności, te różowe, byle codziennie o tej samej porze, a te białe można nawet do kosza wyrzucić bo są placebo, po to żeby zachować odpowiednia przerwę pomiędzy blistrami jak ktoś ma problem z ogarnięciem ile dni potrzebuje przerwy. Ja od lat przyjmuje codziennie już mam nawyk, nie zapominam dlatego nie zwracam uwagi na te dni
  • Odpowiedz
tak masz rację nie powinieneś się wypowiadać, są ultra thin i ja różnicy wielkiej nie widze


@doodcinki: To chyba nie masz tam za dużo czucia. Death grip był grany? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DarkSoul667:

Mowi ze bierze to ma brac a nie w #!$%@? typa robic

Można robić kogoś w #!$%@?, a można też po prostu zapominać albo być dzbanem który nie podchodzi do tego wystarczająco poważnie i nie rozumie, że tak na serio trzeba to brać codziennie (a jak bierzesz sobie za partnerkę dzbana to cóż, to żadna wymówka, ustawa o dziewczynie socjalnej jeszcze nie weszła więc ta partnerka to twój wybór). Nie
  • Odpowiedz
@Thachi:

Syndrom zwany w języku angielskim "death grip" to nienaukowa nazwa zjawiska, które polega na znieczuleniu najbardziej unerwionej części narządów rodnych. Przyczyną jest częsta masturbacja, a skutkiem problemy z erekcją, osiągnięciem orgazmu i znacznie zmniejszonym odczuwaniem bodźców dotykowych.
  • Odpowiedz